Vali yardımcısı, ABD Başkanı'nı Trump çorabıyla karşıladı

Louisiana Vali Yardımcısı Billy Nungesser, havalimanına inen ABD Başkanı'nı Trump'ın portresinin yer aldığı ve saçlarının 'uçuştuğu' özel bir çorap giyerek karşıladı.

16 Mayıs 2019 Perşembe 16:24
Vali yardımcısı, ABD Başkanı'nı Trump çorabıyla karşıladı

ABD Başkanı Donald Trump'ı karşılamak için havalimanına giden Louisiana Vali Yardımcısı Billy Nungesser'ın çorapları, sosyal medyanın gündemine oturdu.

Louisiana Valisi Billy Nungesser, New Orleans'ı ziyaret eden ABD Başkanı'nı, "Trump çorabı" ile karşılayarak sürpriz yaptı.

Trump'ın ilgisini çekti

Trump'ın yüzünün yanı sıra kendine has saçının sarı renkli tüylerle taklit edildiği sıra dışı çorap, ABD Başkanı'nın da ilgisini çekti.

Trump parmağıyla çorabı gösterdi, tokalaşırken poz vermeyi ihmal etmedi.

Louisiana Valisi Billy Nungesser karşılama protokolünde yerini aldı. Vali Nungesser, ABD Başkanı Trump'ı karşıladığı sırada Trump'ın resmi ve saçlarının olduğu özel tüyden yapılmış çorabını Trump'a gösterdi.

E-alışveriş sitesinde satılıyor

Parmağıyla çorabı gösteren ve tokalaşırken poz veren ABD Başkanı Trump ise, yine sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında yer aldı.

Gumball Poodle tarafından üretilen çoraplar Amazon'da satılıyor.

Ürünün açıklamasında, "Donald Trump'a stil verebilir, saçını tarayabilir ve yumuşak çorap. Başkanın tarzını ruh halinize uyacak şekilde şekillendirin!" yazıyor.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 16 Mayıs 2019 Perşembe 16:24

YORUM YAZ

 • Bulduğunuz yere resmini bastirBulduğunuz yere resmini bastir2 gün önce
  Gelecek sefere Trump li kilot ile karşılasin daha iyi olur. Yönü hiç fark etmez resim ondede olabilir arkadada. Yakında tuvalet kağıdındada çıkacak resmi daha çok sevinir dangalak. Hak ettiği gibi muamele gorur
 • BatıleziciBatılezici2 gün önce
  Pabucumun Trump’u demek istemiş… Aptal Trump da bununla öğünmüş… :)
 • MülayimMülayim2 gün önce
  isabetli olmuş,bir ileriki adımı da inşaallah ayak altına yapıştırılır kendisiyle birlikte...resim yeterli olmuyor.....
 • uyan dünya uyan dünya 2 gün önce
  ne kadar büyük bir iş yapmış trumpta bunu ... yemiş
 • AdaletliAdaletli2 gün önce
  Ne güzel bi ülke be

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Mayıs 2019