Seçim 2019 Sayfası

Uzmanlar Uyarıyor: Bu programlar aile ve toplum yapısını bozuyor

Uzmanlar, evlilik programlarının yasaklanması ile onların yerini alan gündüz kuşağı kadın programlarının toplum ahlakı üzerindeki olumsuz yönüne dikkat çekerek uyarılarda bulunuyorlar. Yenbiakit.com.tr'ye açıklamalarda bulunan Sosyolog Muhsin Yılmazçoban gündüz kuşağı kadın programlarının kültür erozyonuna sebep olduğunu belirtirken, psikolog Veysel Kömürcü de; "İnsanlar bu yayınları izledikçe çocuklarını en yakınlarına bile güvenemeyecek duruma geliyor" ifadelerini kullandı.

11 Ocak 2019 Cuma 15:49

Taha Emre ÖZDEMİR / ANKARA- Evlilik programlarının yasaklanması ile aynı sunucular tarafından yayınlarına devam edilen gündüz kuşağı kadın programları toplum ahlakını bozmaya devam ediyor. Canlı yayınlarda milyonların gözü önünde yapılan DNA testleri, eşlerini aldatan kadınların toplum önünbde pervasızca sergilenmesi, aile içi şiddet,cinayet ve taciz olaylarının gözler önünde konuşulması aile yapımıza ciddi boyutlarda zararlar veriyor.

Manevi değerlerimiz ayaklar altında

Söz konusu programlarla ilgili Yeniakit.com.tr'ye açıklamalarda bulunan Sosyolog Muhsin Yılmazçoban;" Reyting uğruna yayınlanan bu programlar ülkemizde kültür erozyonuna neden oluyor" dedi. Yılmazçoban açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Evlilik programları boşanmalara neden oluyor diyerek bugüne kadar eleştirmiştim. Evli insanlar bu yayınları seyredince rol model olarak onları alıyorlardı. Bu da aile içinde sorunlara sebep oluyordu. Günümüzde evlilik programları yasaklandı ve yerini gündüz kuşağı kadın programlarına bıraktı. Bu programlar aile yapısı ile birlikte toplum yapısını da bozuyor. Bu programlarda insanların bütün inandığı değerler kümesi alt üst oluyor. Deyim yerindeyse kültür erozyonu yaşanıyor. Aldatmak, sadakatsizlik meşrulaştırılıyor. Canlı yayında DNA araştırması yapılarak insanların değerleri yozlaştırılıyor. Bunlar evlilik programlarından çok daha derin etkisi olan programlar. Yetkililer mutlaka bu konuda duyarlı davranarak adım atmalı ve bu tür programları yayından kaldırmalı"

Toplumsal travmalar yaşanıyor

Konuya ilkişkin bir diğer açıklamada Psişkolojik Danışman Veysel Kömürcü'den geldi. Kömürcü televizyonlarda seyrettirilen aile içi dramların birer toplumsal acıya dönüştüğünü belirterek şunları söyledi:

"Medya bu programlar üzerinden reyting elde ettiği için memnuniyetle yayınlarına devam ediyor. Aile içinde yaşanan travma milyonların gözleri önünde yayınlanınca tüm toplumun travması haline geliyor. Her toplumun bir fıtratı var. Bu programlarda bütün fıtratlara zarar veriliyor. Palu ailesi milyonlarca insana izletildi. Bir evde cinayet ya da tecavüz vakası olduğunu düşünün. O aile doğal olarak yıkılır. Palu ailesinin yaşadıkları gözler önünde anlatılınca psikolojik bir kabulleniş oluyor. Kadınlar üzerinde çocuklar üzerinde aile üzerinde ayrı ayrı etkilere sahip. Genel olarak incelediğimizde Palu ailesinin travması tüm toplumda yaşanıyor. İnsanlar çocuğunu en yakınlarına bile güvenemeyecek duruma geliyor. Mesela çocuğunuz var. Onu kardeşinize yani amcasına emanet ederken bir şüphe yaşıyorsunuz. Bundan daha fgeci bir durum olabilir mi? Bu; ailenin, insanlar arası ilişkilerin yıkıldığını gösterir. Palu ailesinde cinayet var, gasp var, taciz var. Polis canlı yayında onları tutuklandığında insanlar tarafından alkışlanıyor. Oysa ki bu yaşanan gayet doğal bir durum. Bu programlar sebebi ile toplum içindeki bütün dengeler bozuluyor."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Ocak 2019 Cuma 15:49

YORUM YAZ

 • Ferhat Ferhat3 ay önce
  Bunları tek adam düzeltsin.
 • SeyyahSeyyah3 ay önce
  Muge anliyi Esra erolla ayni kefeye koyamaxsiniz.Hic izlediniz mi programi.Muge anli cok duyarli yayincilik ilkesi olan birisi.Programda migde bulandiran gercekleri asla aciklamiyor.Aciklayamayacagim seyler var diyor.Ama esra erol sirf reyting ugruna oz babanin kizina tecavuz ettigini programda ballandira ballandira anlatiyor.
 • AsrınlideriAsrınlideri3 ay önce
  ne var bu programlarda? çözümlüyorlar işte bir sürü dosyalar birikmiş bunlarda yardımcı oluyor ne oldu siz bir şey yaptınız da sizin yamuğunuzu da mı meydana çıkardılar o paravan açan elektrik alan programdan kat kat iyi ne istiyorsunuz
 • Kenan Kenan 3 ay önce
  Akit! Türkiye hassas bir süreçte!!! Neden yerli medyayı hedef alıyorsun?? Hangi aile yapısından bahsediyorsun??? Sana o görevi kim verdi???
 • Agah atar Agah atar 3 ay önce
  Atv nin programlarını karalamaktan başka işiniz yok mu. Ayıptır . Milli sermaye
 • HORASANHORASAN3 ay önce
  Buralarda da hala o PİSLİK programlarda ne olmuş-gitmiş,bunları konuşanlar var burda bile.Ne ilginç,ne çölleşme bee..
 • SevdeSevde3 ay önce
  Allah’ını seven idarecilerimiz,bu yaraya merhem olsun.Allah aşkına geç olmadan bu tv’lere bi istikamet verilsin,Allah aşkına.Neslimiz elimizden kayıp gidiyor zira.
 • BünyaminBünyamin3 ay önce
  Hep Kırsal ve Kırsal kökenli insanları kullanıyorlar (Diğerlerini kullansınlarda görelim.)Bir zamanlar manevi değerlerine en bağlı tabakalardı kullandıkları bu sosyal tabakalar.İnsanlarda (Ailelerde) ne AR kalmış,ne NAMUS.Ailenin içinde konuşulmayacak EN MAHREM konular bile bangır bakır konuşuluyor,hemde tüm dünyaya karşı.Yazık ki,ne yazık!...
 • denizdeniz3 ay önce
  Kim bu uzmanlar,uyarıyorlarmış.Hala pisliği örtme gayretleri .Başlar örtülü ya ,aman bunların pisliğini millet görmesin ,ezberi bozulmasın.
 • davincidavinci3 ay önce
  bu tuncer denen adam serbest kalacak.ortada yok cesetler bulunamıyor. katilin ve tecavüzcülerin kimler olduğunu hepimizin bilmesine rağmen.9 yaşında çocuk söylemiş bana bunları tuncer ve isa yaptı diye.aradan 10 yıl kadar zaman geçmiş.cinayeti karakola anlatan 65 yaşındaki cin şeytan korkusundan paranoyak olmuş kadıncağıza torununu yıkadı diye cinayet davası açılırsa olacağı bu.Siz o zaman görün yozlaşmak nedir toplum nasıl yozlaşıyor.
 • Bilal denizBilal deniz3 ay önce
  Selamun aleykumGecenlerde muge anlida bir konu isleniyordu zina edeni zina edene verilsin dendi muge anli aynen soyle dedi boyle sacmalik olurmu.Kadin direk kurani red ediyor Iste bu kadin milyon liralar kazaniyor uzulerek soyliyorum iki profesor ve bir avukat almis yanina .Bu kadin Allahin ayetini red ediyor fakat Ataturk hakinda birsey soyliyemezsin hemen tirnaklarini gosteriyor. Muslumanlar kanal sahipleri eger siz hesap gunune inaniyosaniz bunlarin hesabi suzden mutlaka sorulacak o tekisini hic soylemiyorum zaten geldigi yer belli hayati belli Allah sizleri lanetler ebu leheb gibi bu kadar gunahin altindan sizin paralariniz kurtaramaz kanal sahipleri aksamlari din iman vatan millet gunduzleri sirk zina vs hepsi sizde var .Sizlerden utaniyorum
 • ZaferZafer3 ay önce
  Adamlar programa çıktıktan sonra tutuklandı demekki cikmasalar ya epey daha pislik yapacaklardı.belki tutuklanacak belki tutuklanmayacaklardı. Asayiş ve adalet sistemimiz çok iyi çalışıyor!..
 • ÖZCANÖZCAN3 ay önce
  Bazıları yorum yaptığını sanıyor.Bu programlar ve TV lerin sahipleri de,katılımcılarıda 'çürümeye' işaret ediyor.İnternet/Sos.Medya/Filmler/Reklam/Moda tamamının sahibi tek merkez idare ediyor.Hepsi de, bu kokuşmaya hizmet ediyor. (O modacılar varya ,isterse sana kilotunu ters giydirir.İtiraz etmezsin)
 • bülentbülent3 ay önce
  ZEYNEP;Akit,rezaletlere sizler gibi seyirci mi kalsın.Her ikiside farlı versiyonda aynı şeye,aynı yere hizmet ediyorlar.Al birini-vur ötekine kardeşim.Gözümüzü açalım biraz,hakikati görelim.
 • tolgatolga3 ay önce
  O programlarin hepsi ... atv de yayinlaniyor
 • Zeynep Zeynep 3 ay önce
  Ya Allah aşkına şu kadınla Müge Anlı'yı aynı kareye bile koymayın biri reytıng ıcın her türlü çirkefliği yıllarca yapmıs bir diğeri bu ülke için elinden gelen mücadeleyi! Ama sırf haber değeri var dıye Müge Anlı' yla o basit kadını Bi karede gösterip vay efendim uzmanlar böyle dedi bırakın işgüzarlığı bu ekranda önce şu pis dizileri kaldırın aıle mahremiyeti adına en ufak bişe taşımayan dizilerden kurtarın ekranları namus aile ahlak gıbi kavramların olmadığı zibil gibi dizilerden başlayın MÜGE ANLI BU ÜLKENIN BAŞINA GELMİŞ EN KALITELİ INSAN VE EN KALITELİ YAYINI YAPIYOR YILLARDIR AMA REYTING İÇİN ESRA GIBILERINDEN KORUYUN BU EKRANI MÜGENIN TIRNAĞI OLAMAZ EN UFAK EDEBSIZLIGI OLMADI 10 YILLIK YAYIN HAYATINDA AKİT SENDE İŞİNE GELDIGI GIBİ HABER Yapma artık çizgini bozdun eskı kalıten yok!
 • AdemAdem3 ay önce
  Bunlar adli ve kolluk ile ilgili tüm toplumu değil o aileleri ilgilendiren özel konular. Tüm toplumun önünde her gündidik didik etmek yanlış. Adalet sonuna kadar gitsin, işi böyle programlara bırakmasın.
 • Hüseyin ArHüseyin Ar3 ay önce
  Toplumda .iman kalmamışkı hangi yapıdan bahsediyorsun uz.Koy önüne parayı.Neyine koyarsak koyAllah'ında Kitabında para.Yarıdan bir fazla .bir eksik
 • Haksızlığa Karşı Hakkı Söylememek Hakka Karşı Haksızlık olur. Haksızlığa Karşı Hakkı Söylememek Hakka Karşı Haksızlık olur. 3 ay önce
  Akit'i yıllardır takip eden biri olarak bazen bu şekil yanlış haberlere imza attığına şahit olmuşumdur.Haberde Evet Esra Erol için doğru bir tabir ama Müge Anlı için asla doğru bir ifade değil hezeyandır.Uzmanlar galibaofisten çıkmıyor dış alemde dünyada türkiyede olanlardan pekhaberleri yok gibi. Ben Yıllardır Müge anlıyı tamamen neslel olarak takip eden biri olarak hiçte öyle sanıldığı gibi kimsenin ahlakını bozacak birşey yok. Akit gazetesi çok zamansırf İslamcı olmak için Adnan oktarın Kitaplarını da Arka kapaktaÇarşaf çarşaf yayınladı bu zaman diliminde kimse Akit e hiç bir eleştiri yöneltmedi. Arkadaşlar lütfen birinin öbürünün lafıyla Haber yapmayalım bu gerçekçi ve güvenilir olmuyor. Yapılan bu yanlış Haberler ve bilgisizce mesnetsizyapılan haberler Akit gibi Kurumsal bir kimliğin güvenilirliğini zedelemektedir.
 • Temel KılıçTemel Kılıç3 ay önce
  Ne bulunmaz bir ni'metmiş şu erozyonist bayanlar.Yıkımın bir başka tarzı programlara henen ak tarılıverildiler.Sanırım aldıkları ücret de 100 mühendis ma'aşından az olmasa gerek.Eski paraya göre 500,600,700 milyar TL gibi.Nesine yetmiyor bunların 10 milyar ma'aş? BU PROGRAMLAR DA KAPATILMALI.
 • vgggvggg3 ay önce
  Madem oyle sunu soyleyelim palu ailesi icin neden bu ulkenin savcisi bu rezaleti ortaya cikarmamis asil suclu adalet bakanligi bu kadar sucluyu bir tv sunucusu ortata cikariyorda savcisi ne yapiyor elinde her umkan varken 10 yil once hasir alti edilmis bu savci gorevde hala degil mi asil o niye gorevini yapmamis bu olayi aydinlatip gerekli cezanin verilmesini saglamamisAyrica cok dogri artik abine kardesine bile guven kalmadi sizin uyduruk hocalariniz analarin dizkapklarini ogullarina babalarinise kizlara sehvet kapisi yapti bundan sonra kimseye guven yok
 • Allahın bir kulu Allahın bir kulu 3 ay önce
  Malesef bu programları görenler türk toplumunun hepsini böyle sanır. Buraya çıkanların çoğu zaten sapık aile yapısı olanlar. Din ahlak aile yapısı sıfır olan insanlar. Ama rtük de sadece seyirci olarak kalıyor. Galiba rtük yapısı da aynı yada bu yayınları kasten bırakıyorlar. Herşeyi avrupa ya uydurmaya çalışıyoruz ama tv yayınlarına gelince avrupaya fark atıyoruz. Rtük de yök gibi luzumsuz işler müdürlüğü.
 • emre yüceemre yüce3 ay önce
  Toplum,cinayetlere arsızlıklara,ahlaksızlıklara karşı giderek Hissizleştirilıyor.Tüm çarpıklıklar 'NORMALLEŞTİRİLİOR' Hayvanlaşmış bir topluma doğru hızla yol alıyoruz.Bu yolculukta kim AİLE düşünür kim?...
 • Temel KARATemel KARA3 ay önce
  Hans Mollaoğlu;eğer tutulmuş adamlarından değilsen ve şu kafanı biraz çalıştırır isen, bu adamların (ve programlarının) neye ve kime hizmet ettiklerini çok kolay bulursun.100 puanı alırsın...
 • HakkıHakkı3 ay önce
  İnsanlar bu programlar hakkında bu kadar isyan etmesine rağmen neden kapatılmıyor? Neden rtük bir şey yapmıyor? Çünkü hala yahudi ve masonlar köşetaşlarında etkin de ondan. Başka türlü cevabı yok arkadaş
 • davincidavinci3 ay önce
  bende izledim son olayı.baktım olayın üzerinden iki gün geçti geçmedi acaip yozlaşmışım anladım.bundan bir kaç gün önce bişeyciğim yoktu iyiydim.ne olduysa bu tuncer ve palu ailesi yüzünden oldubende bi yozluk bi yozluk .ekmeğin arasına tere roka koyup koyup yiyorum o gün bu gündür.
 • hasanhasan3 ay önce
  izlemeyin. size zorlamı izlettiriyorlar? Karılarınıza yasaklayın izlemeyi..!!! bakalım becerebilcekmisiniz? Daha karılarınıza sözünüz gecmiyor. Burda gelip aglamayın.
 • Ismail Hakki KäösemenIsmail Hakki Käösemen3 ay önce
  Islam dini adina yillardir yenilen herzelerin ve yapilanlarin aci meyvelerini simdi kamuya acik alanlarda görmekten neden bu denli rahatsiz oldunuz? Evsar Vakfinda yenilen haltlar, din adami kisvesi altinda Dinayetten bizim vergilerimizle beslenen asalaklarin yedikleri naneler, A. Dilipak, Hüseyin Üzmez gibi pedofillerin yaptiklarini neden gizlemeye kalkiyorsunuz? Her sey Ayan beyan ortada...Bursa da Dozent olan militaniniz bunlara ne diyecek acaba? Cok merak ediyorum...
 • EKOLLEKOLL3 ay önce
  En acı veren yanı da bu programların ATV gibi sözde muhafazakar kişilerin sahibi olduğu kanalda yayınlanması.
 • HakikatHakikat3 ay önce
  Bunlar maalesef Turkiyenin gercekleri saklansa bilinmese daha mi iyi?? Bilinsinki insanlar bu buyuk hatalari yapmaktan cekinsinler.. 1 adam (haci hoca oldugunu iddaa ederek) bebege, erkek cocuga tecavuz ediyor ve bu gercekler ortaya cikiyor ve adam hapse atiliyor..bundan neden rahatsiz oluyorsunuz. Bu gerceklerin ortaya cikmasi mi sizin rahatsiz ediyor? Bu olaylar gercege cikmasinda bu is devam mi etsin ? O zaman devletin polisi bu adamlari serbest birakmayacak ve boyle programlarada gerek kalmayacak..
 • UmutsuzlukUmutsuzluk3 ay önce
  Sadece tv programları olsa yine iyi basın yayın organları her gün sabaha bizi, cinayet,intihar taciz olaylarıyla uyandırıyor bunların haber niteliği ne ki ülkede hiç mi güzel sosyal projeler olmuyor bu haberler topluma umutsuzluk aşılayıp ruh sağlıklarını bozmanın ötesinde potansiyel suçlulara da yöntem ve cesaret vermekten başka hiç bir işe yaramadığını düşünüyorum devletin yetkilileri artık bu işe bir dur demeli...
 • ahmetahmet3 ay önce
  aaaaaaaaaaa bu program havuzun en büyüğü yandaş atv de değilmiydi.. 
 • hans mollaogluhans mollaoglu3 ay önce
  Buradan "rezillik diz boyu artik, yeter artik, manevi degerlerimiz ayaklar altina aliniyor" nidalari edenlerin tek dertleri olsa olsa; kollektif suç psikolojisi altinda ezilmeleridir bunun tedirginligini yasamalaridir... "Bir gün kötülük ettigim o çocuk, kizcagiz, adam, kadin, akrabam, kardesim, büyürde bir cesaretlen böyle bir programa çikarsa ne ederim, benim halim ne olur" düsüncesinin disa vurumudur... Bu program olmasaydi, bu Tuncel denen ruhsuzun o küçücük erkek çocuklarina yaptigi tecavüzler nasil çikacakti ortaya? Öldürdügü insanlar öldürüldükleri ile kalacaklardi... O alti yasindaki çocuga ispirto içirilirken, çektigi aciyi, gözlerindeki korkuyu göremiyorsan bunu empati yapamiyorsan, yaziklar olsun sana, insanim diye nefes almana... Ve diyorsun ki halen, bu programlar bizim degerlerimizi bozuyor!!! Hangi degerlerinizi diye sorarim hepinize? 6 yasindaki bir ekek çocuguna tecavüz edilimesi, ispirto icirilip gögsünde tepinilerek öldürülen (hunharca katledilen) insanlarin katillerinin ortaya cikartilmasini "degerlere zarar veriyor" diyorsan eger, sen de bu suça ortak olmaktasin...
 • tarık_41tarık_413 ay önce
  neremiz dogru ki, tv lerimizdeki programlarımız doğru olsun. Ülkeye dair ümidim gitgite sönüyor.
 • selim34selim343 ay önce
  yıllardır,kaldırılacak, kaldırılıyor, hükümet el attı diye bu programlara izin verildi. artık yeter. bitirin bu rezilliği.
 • SafaSafa3 ay önce
  Kesinlikle katılıyorum.Bir programda müge hanımın şu lafını unutmam. " Ben amcamın oğluyla aynı yatağa yatarım"varmı böyle bir şey. Belki laf olsum babından söylemiş olabilir. İzleyicinin hayatında iş ciddidir. Nikah yok bişey yok. Zırva bir laf vesselam
 • Kocasolak Kocasolak 3 ay önce
  Rezillik diz boyunu aştı, yeter artık. Hükümete iki YAĞ çekip ceplerini dolduran medya durdurulsun. Halk tv medya faresi Ayşenur Arslan ve Uğur Dündar da KOVDURULSUN. Muhalefete evet ama yalan dolan ve hakarete HAYIR.AK parti bu halk tv yalanları yüzünden sürekli iktidarda, çünkü millet yalanı sevmez.
 • L.S. oL.S. o3 ay önce
  Sosyologmusun nekarinagrisisin gitti esra erol un programı gibi programlarla uğraş muge anliya dil uzatma zehirle uğraş panzehirle değil.
 • FatihFatih3 ay önce
  Ya bunlar bizi yozlastirmak için her şeyi mubah görüyor helal olsun bunları bu topluma izletip sonradan da bize afra tafta satanlar ne diyeceksin devletimiz bunları görmüyor mu neden bunlara önlem alınmıyor . Ama kimse kusura bakmasın bunu bu topluma mal edenler bunun bir gün hesabını çok acı şekilde vermeden dünyadan kaçış yok.He bu topluma yapılan bu kadar hainliklere bir gün gelecek hesapları bir bir sorulur.
 • Nurettin Bolat Nurettin Bolat 3 ay önce
  Kim bu kadin insanlarin uskurlari ile ugrasiyo yaziklar olsun sizlere
 • Erdoğanoğlu/BATMANErdoğanoğlu/BATMAN3 ay önce
  Aytaç İsimli Kardeş, Niye Bu Devletin Emniyet Güçleri, Jandarması, Polisi, İstihbaratı Yok mu? Bu İşler Müge Gibilere mi Kaldı? Herkes İşini Yapacak...Uyanın Artı Uyanın Bu Gaflet Uykusundan... "İnsanlar Uykudadır Ölünce Uyanırlar" (Hz. Muhammed-sav-)
 • hakanhakan3 ay önce
  müge anlı çözmüyor polis desteğiyle çözülüyor müge paraları götürüyor kanal reyting yapıyor.esra erol zaten aynı tas aynı hamam düşün milletin bilincinden artık.istismarcılar asıl bunlar
 • kadirkadir3 ay önce
  Amaç reyting, cep doldurma. Başka iddiası olan var mı? Palu ailesini öğrendik, çok bilinçlendik, öyle ki Millet' imiz bu tür olayları izleye izleye Muassır medeniyetler seviyesine çıkacak. Bırakın ya bunları, kültürümüze ciddi darbeler indiriliyor.
 • kadirkadir3 ay önce
  Amaç reyting, cep doldurma. Başka iddiası olan var mı? Palu ailesini öğrendik, çok bilinçlendik, öyle ki Millet' imiz bu tür olayları izleye izleye Muassır medeniyetler seviyesine çıkacak. Bırakın ya bunları, kültürümüze ciddi darbeler indiriliyor.
 • emre yüceemre yüce3 ay önce
  Toplum,cinayetlere arsızlıklara,ahlaksızlıklara karşı giderek Hissizleştirilıyor.Tüm çarpıklıklar 'NORMALLEŞTİRİLİOR' Hayvanlaşmış bir topluma doğru hızla yol alıyoruz.Bu yolculukta kim AİLE düşünür kim?...
 • mikail okuroğlumikail okuroğlu3 ay önce
  evlilik proğramlalı bunların yanında çok masum kaldı sanki devlet yok hükümet ahlaka mugayyir polisin jandarmanınbaşaramadıgını bunlar başarıyorönce seyreden sorumlu sonra rütük ve hükümet ve bal altındayetsin artık desek dahada ahlaksızı gelir herhalde.
 • BünyaminBünyamin3 ay önce
  Hep Kırsal ve Kırsal kökenli insanlarını kullanıyorlar (Diğerlerini kullansınlarda görelim.)Bir zamanlar manevi değerlerine en bağlı tabakalardı kullandıkları bu sosyal tabakalar.İnsanlarda (Ailelerde) ne AR kalmış,ne NAMUS.Ailenin içinde konuşulmayacak EN MAHREM konular bile bangır bakır konuşuluyor,hemde tüm dünyaya karşı.Yazık ki,ne yazık!...
 • misafirmisafir3 ay önce
  BÜTÜ KADIN PROGRAMLARI YASAKLANMALI SADECE ERKEK PROGRAMLARI YAPILMALI...
 • hüsnühüsnü3 ay önce
  Lanet programlar lanet.Çaktırmadan ÇAKIYORLAR,Çaktırıyorlar.Lanet olsun...
 • YusufYusuf3 ay önce
  Bu programların amacı;Amerika ve Avrupa ülkelerindeki gibi birbirine itimadı kalmamış bir toplum oluşturmak.Herkesin birbirinden şüphelendiği bir topluluk.Bunun sonunda aile ortadan kalkacak.
 • berzah_berzah_3 ay önce
  hükümete yalakalık yapan kanallarda pervasizca yayınlar yapıyor,kimse ceza kesmiyor,ahlak kalmadı,ailevi meseleler ortalarda alanen açıklanıyor,kimse rahatsız olmuyormu yetkililerden,ayrıca dizilerde gayri ahlaki sahneler aldı başını gitti,abd yi geçtik,trt harici ailece dizi,sinema izleyemez olduk ne dir bu durum,yazıklar olsun böyle maneviyata yazıklar olsun yetkililere
 • AytaçAytaç3 ay önce
  Sız bana tek bır sey soyleyın Muge Anlı olmasa 10 yıldır cozulemeyen Palu cınayetlerı cozulebılecekmıydı? Bu program faydalı seylere vesıle oluyor, kabul edın. Turk mılletnın ne kadar bzuldugunu da gormus oluyoruz. Problemlere gozunuzu kapatarak onları yok edemezsınız. Muge Anlının programı cok hassasıyetle yapılan bır program Esra Erolla aynı kefeye koyamazsınız. Esra Erol ızdıvac programının adeta devamını yapıyor. Kapatın gıtsın.
 • LEYLALEYLA3 ay önce
  BU KONUYU manşetten verecekseniz ALİ OSMAN AYDIN I VERİN !!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Nisan 2019