Üçüncü Havalimanı biletleri satışa çıktı!

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, İstanbul Yeni Havalimanı'ndan yapılacak tarifeli seferlerin biletlerinin satışa açıldığını, sosyal medya platformu Twitter üzerinden duyurdu.

11 Ekim 2018 Perşembe 15:54
Üçüncü Havalimanı biletleri satışa çıktı!

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, İstanbul Yeni Havalimanı'ndan yapılacak seferlerin bilet fiyatlarıyla ilgili Twitter'dan açıklama yaptı.

Bilal Ekşi, "İstanbul Yeni Havalimanı'ndan uçmak ister misiniz? Biletlerimiz satışa açılmıştır. İç hat uçuşları her şey dahil 59 lira ile heyecanımıza dahil olun. Hepimize hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

THY, İstanbul Yeni Havalimanı'ndan 31 Ekim ile 30 Aralık arasında icra edeceği uçuşların takvimini bugün açıklamıştı.

İşte o tweet:

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Ekim 2018 Perşembe 15:54

YORUM YAZ

  • tuzcutuzcu5 ay önce
    Bilette ne yazacak Yeni İstanbul mu? 3. Havalimanı mı? İsmi ne olacak bilette bu limanın? Sadece İstanbul yetmiyor, iki tane var şu an, karışıklık çıkar sonra....İsim lazım isim....En zoru kısmı da bu ama; ne garip bir memleketiz yahu...Neredeyse referandum yapacağız yani....

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Mart 2019