Türkiye Güven Huzur uygulamasında şaşırtan görüntü! Üzerinden kılıç çıktı

Kars'ta yapılan “Türkiye Güven Huzur (3) Uygulaması” kapsamında gerçekleştirilen kontrollerde bir kişinin üzerinden kılıç çıktı.

14 Temmuz 2019 Pazar 14:37
Türkiye Güven Huzur uygulamasında şaşırtan görüntü! Üzerinden kılıç çıktı

Kars’ta polisin yaptığı uygulamada bir kişinin üzerinde kılıç bulundu.

Kars’ta 57 ekip, 165 polisin katımlıyla “Türkiye Güven Huzur (3) Uygulaması” yapıldı. Kars Emniyet Müdürlüğü’nce merkez ve ilçeler de gerçekleştirilen uygulamada, bin 302 kişi sorgulandı. 1 aranan kişi ve ülkeye yasa dışı yollarla giriş yaptığı anlaşılan 1 Afgan uyruklu göçmen yakalanarak gözaltına alındı.

Uygulamada ayrıca yoklama kaçağı olan 2 kişi yakalanarak gerekli tebligat yapıldı. 6136 SKM'den 1 adet ateşli silah ele geçirilirken, bir kişinin üzerinde kılıç bulundu. 2 kişiye toplamda 727 TL para cezası kesildi. 71 umuma açık işyeri kontrol edildi.

“Türkiye Güven Huzur (3) Uygulaması"nda trafik ekiplerince 314 araç kontrol edilirken, 1 araca toplamda 235 TL para cezası uygulandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Temmuz 2019 Pazar 14:37

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    19 Temmuz 2019