Turkcell’den doğaya katkı

Turkcell, şirketin çalışanı olmak için başvuran adayların iş teklif formu, işe giriş sözleşmesi gibi yasal evrakları dijital ortamda hazırlayarak doğaya katkıda bulunuyor.

11 Temmuz 2019 Perşembe 12:11
Turkcell’den doğaya katkı

Türkiye’nin dijital dönüşümünde, insan odaklı hizmet anlayışıyla öncü rol üstlenen Turkcell bu vizyonu işe alım süreçlerinde de sürdürüyor. Turkcell çalışanı olmak için başvuran adayların iş teklif formu, işe giriş sözleşmesi gibi yasal evraklar dijital ortamda hazırlanacak. İş başvurusu olumlu sonuçlanmayan adayların sürece ilişkin geri bildirimi ise dijital olarak cevaplanacak. Böylece bu adayların kişisel gelişimlerine katkı sunulması amaçlanıyor. Turkcell İnsan Kaynakları Direktörü Hasan Kaya yalnızca şirket çıkarları için değil, ülke ve insan odaklı planlamalar yaptıklarını belirterek dijital dönüşümle birlikte doğal kaynakları koruyan bir yapıya da büründüklerini belirtti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Temmuz 2019 Perşembe 12:11

YORUM YAZ

  • mevhibe inalmevhibe inal10 gün önce
    Sevsinler! EMR ve baz istasyonlarının doğa ve insana zararı ne olacak?!Bir taraftan da insanların kimliklerine sahip ol..

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Temmuz 2019