Turkcell Global Bilgi Katılım Emeklilik işbirliği

İstihdam alanında Katılım Emeklilik ile işbirliği imzalayan Turkcell Global Bilgi, Katılım Emeklilik’in müşteri hizmetlerinin bir kısmını evde çalışan müşteri temsilcileri ile yürütecek.

12 Şubat 2019 Salı 10:44
Turkcell Global Bilgi Katılım Emeklilik işbirliği

Müşteri deneyimi çözümleri merkezi Turkcell Global Bilgi ile Katılım Emeklilik, istihdam alanında “örnek” bir işbirliğine imza attı. Özellikle kadınların iş hayatına daha fazla katılmasına olanak sunan evden çalışma sistemini Türkiye’de ilk defa hayata geçiren Turkcell Global Bilgi, Katılım Emeklilik’in müşteri hizmetlerinin bir kısmını evde çalışan müşteri temsilcileri ile yürütecek.

Yenilikçi bir anlayış

Katılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek, “Özellikle faizsiz sigortacılık alanında Türkiye’nin lider sigorta şirketi olarak müşteri hizmetlerinde de yenilikçi bir anlayışı ortaya koymayı hedefliyoruz. Bu bakış açısıyla Turkcell Global Bilgi ile böyle anlamlı bir iş birliğine adım attık” dedi.

Evde çalışan müşteri temsilcisi

Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü Çağatay Aynur ise “Gerçekleştirdiğimiz dijitalleşme yatırımları üzerinden iş yeri ortamını ve konforunu evlere taşıyoruz. Türkiye’nin en hızlı ve istikrarlı büyüyen yeni nesil sigortacılık şirketi Katılım Emeklilik ile gerçekleştirdiğimiz evden çalışan müşteri temsilcileri modeli ile kişilerin ekonomik özgürlüğünü kazanmalarına katkı sunuyoruz” açıklamasında bulundu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Şubat 2019 Salı 10:44

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Ekim 2019