Seçim 2019 Sayfası

Türk Edebiyatı Dergisi yeni tasarımıyla raflarda

Türk edebiyatının en uzun soluklu dergilerinden Türk Edebiyatı, 543’üncü sayısıyla raflardaki yerini aldı.

14 Ocak 2019 Pazartesi 12:37
Türk Edebiyatı Dergisi yeni tasarımıyla raflarda

Türk Edebiyatı Vakfınca yayımlanan Türk Edebiyatı Dergisi, uzun bir aradan sonra yüzünü değiştirdi ve yeni yıla, yeni içerik, yeni mizanpaj ve yeni logosuyla girdi. Dergi, yeni kapak tasarımı ve siyah beyaz sayfalarıyla artık daha sade bir görünümle okuyucularının karşısına çıkıyor.

Akif'in ruh ve irfan mimarı Arap Hoca, Türk Edebiyatı'nda

Şiir, hikaye, inceleme, makale, hatıra, biyografi, deneme ve eleştiri yazılarıyla göz dolduran Türk Edebiyatı Dergisi, Ocak 2019 sayısında zengin içeriğiyle yayımlandı. Ahmet Güner Sayar, Özer Ravanoğlu, Layli Ülkübeva, Saadettin Yıldız, Şaban Özdemir ve Mahmut Babacan gibi isimlerin katkılarıyla hazırlanan 543’üncü sayıda; tiyatro, sinema ve sergi gibi sosyal faaliyetlere yönelik tanıtım yazılarının da bulunduğu ajanda bölümü de yer alıyor.

Derginin kapak konusu olarak ise Mustafa Koç’un “Akif’in Ruh ve İrfan Mimarı Arap Hoca” başlıklı yazısı dikkat çekiyor.

Bilgi için: 0212 526 16 15

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Ocak 2019 Pazartesi 12:37

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Nisan 2019