Toplumsal cinsiyet eşitliği zırvalığı tam gaz devam ediyor!

Türk gençliğini cinsiyet bunalımına sokup ‘eşcinsel’ sapkınlık batağına sürüklemeyi amaçlayan 'Toplum Cinsiyet Eşitliği' zırvası tepkilere rağmen tam gaz devam ediyor. Son olarak MEB’in iptal ettiği proje Erzincan Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde verilecek olan seminerde program konusu oldu.

21 Mart 2019 Perşembe 11:42
Toplumsal cinsiyet eşitliği zırvalığı tam gaz devam ediyor!

 yeniakit.com.tr  özel haber  

Türk milletinin milli ve manevi değerleriyle asla bağdaşmayan 'eşcinsel sapkınlığı' meşrulaştırma çabaları son yıllarda iyice ayyuka çıktı. Uluslararası kuruluşlar tarafından fonlanan LGBTİ tarzı oluşumlar Türkiye’de gençliği hedef alırken alttan alta da sinsi bir çalışma yürütülüyor.

MEB’in okullarda hayata geçirdiği "Toplumsal Cinsiyet Eşitliği (ETCEP)" projesi gelen tepkiler üzerine iptal edilmişti. Bu süreçte yeniakit.com.tr çok sayıda habere imza atmış ve projenin asıl amacını deşifre ederek aileleri ve yetkilileri uyarmıştı.

Aymazlık devam ediyor!

Gençleri 'cinsiyet eşitliği' adı altında cinsiyet bunalımına sokarak eşcinselliğe yönlendiren 'Toplumsal Cinsel Eşitliği' zırvası tamamen sona erdirilmedi.

Erzincan Valiliği "Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Komisyonu" tarafından alınan karar gereği müdürlük bünyesinde görev yapan tüm erkek personele verilmesi planlanan seminerde ‘Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’ konusuna da yer verildiği görüldü. Seminerde eşcinsel sapkınlığı meşrulaştırmaya yönelik ortaya atılmış olan "Toplumsal Cinsiyet eşitliği" konusunda rehber öğretmen Meryem Atalay konuşacak.

Erzincan Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tüm resmi ve özel ilkokul ve ortaokul müdürlüklerine gönderilen bildiride, 26 Mart'ta valilik bünyesinde düzenlenecek olan seminere ortaokul ve ilkokullarda görevli tüm erkek personelin katılımı istendi.

İşte o bildiri;

Bir de müftülük binasında düzenlenecek!

MEB’in uygulamaktan vazgeçtiği, eşcinsellik sapkınlığının kamufle edilerek sunulduğu bu aymazlığın Erzincan Müftülüğü’nün konferans salonunda yapılacak olması ise ayrı bir rezalet olarak kayda geçti.

MEB iptal etmişti

Eşcinselliği meşrulaştırma projesinin bir parçası olan "Toplumsal Cinsiyet Eşitliği" zırvası 2014-2016 yılları arasında Milli Eğitim Bakanlığı’nda da uygulanmış ancak gelen tepkiler üzerine Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un göreve gelmesiyle iptal edilmişti.

yeniakit.com.tr

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 21 Mart 2019 Perşembe 11:43

YORUM YAZ

 • SelimSelim6 ay önce
  Ben öğretmen olsam bua katılmam.
 • KızgınKızgın6 ay önce
  Akit gazetesi haftalardır gündeme getiriyor sağır sultan duydu AKP duymadı mı... cevap versinler MEB bakanı niye cevaplamaz. .demektir ki artık niyet var ... AKP ye oy yok ...diğerlerine de oy yok
 • bhhbhh6 ay önce
  Bakin da secim sonrasi escinswl evlilik ulkemize gelmesin istanbul sozlesmesi nedeniyle tum avrupa gibi biz de medeni kanunumuza escinsel evliligi eklemek zorundayiz reisiniz sayesinde mutlumusunuz
 • osmanosman6 ay önce
  cinsiyet eşitliğinden ne anladığınıza bağlı.sizin aklınız hep başka yerde.
 • İSMAİL AYDEMİRİSMAİL AYDEMİR6 ay önce
  BURSA VALİLİĞİ BU KONUDA PROJE TEŞVİĞİ YAPIYOR, KIRŞEHİRDEDE BENZER PROGRAM HABERİ VAR TVİTERDA... NEREYE GİDİYORUZZ EYY AMERİKA !!!
 • salihsalih6 ay önce
  CHP mi İktidar da??
 • SinanSinan6 ay önce
  @ihsan: meb bakanı bu Erzincan müdürnü görevden niye almıyorsun+++++++++++++++++++++++++++++++++++
 • Allahın kulu Allahın kulu 6 ay önce
  Bu pisliği icra edenlere iyi güzel tepki veriyorsunuzda; bütün bunlara müsaade eden, hatta ib** leri koruma yasası çıkarıp onlarında hak ve özgürlüklerinin olduğunu söyleyen hükümete neden tek kelime etmiyorsunuz? Bu çelişkileri bırakıp samimi olmadığınız sürece, bu tepkileriniz boş sloganik sözler olmaktan öte hiçbir şey ifade etmez!
 • MuzafferMuzaffer6 ay önce
  Ah bay kemal ah. Sen var ya sen. Gittin bu istanbul sözleşmesini (toplumsal cinsiyet eşitliği sözleşmesi) imzaladın. Milletin çocuklarına neler yediriyolar sayende. Başı kapalı¡ bakanın imzalamadı diye, bakanlıktan aldın. Başı açık! bakanına imzalattırdın birde.
 • receprecep6 ay önce
  erzincanlı anadolu insanı bu i..eliğe izin verirmi
 • ihsanihsan6 ay önce
  meb bakanı bu Erzincan müdürnü görevden niye almıyorsun
 • Celil uağmuroğluCelil uağmuroğlu6 ay önce
  Şimdi buları tartışmaya gerek gerek ,,Seçimden sonra bu gibi konuları bir Vatandaş görevi olarak kesinlikle üstüne düşmemiz gerekir,,bunların akıl docaları biri içimizde bağlantıları dışarıda,,,,,,,kusura bakmayın ben Arapcayı Ana dilim gibi biliyorum Din hocalarımız,İlahiyetçilerimiz,,Müftülerimiz hele hele Cami hocalarımız tahta kafalılar öğle hata yapıyorlar okuma,Kura tefsirinde yanlışlıklar yapıyorlar zaten Camıde Vatandaşlarımız kimi telefona bakıyor kimi yatıyor,,kimisi yanındaki iyle sohbet ediyor,,DİN BİZİ TOPLUMUN,,DEVLETİN VE MİLLETİN BEL DİREĞİDİR BU BİTERSE BİZLERDE BİTERİZ,,GAVURLARA KIZMAYALIN BİZDE ÖYLE İNSANLAR VAR GAVURDAN VİN BETER ÖNCE KENDİMİZİ SORGULAMAMIZ GEREK,,Vesselam,,
 • nadim hatipoğulları nadim hatipoğulları 6 ay önce
  İSLAMDAN UZAK YAŞAYAN BİZ MÜSLÜMANLARIN BOŞ BİR TENEKE GİBİ YETİŞTİĞİMİİZ VE YETİŞTİRDİĞİMİZ NESİLLERİN SONUCU BUDUR ALLAHCC TEZ ZAMANDA UYANDIRA BİZLERİ BİZLER DİNSİZLERİN KENDİ İDEALLERİNDEKİ SAMİMİYETİ KENDİ KUTSALLARIMIZDA GÖSTERİP SAHİP ÇIKMAZSAK ALLAHCC HUNUN KİTABINA RESÜLÜNE EMİR VE YASAKLARINA İÇTENLİKLE SAMİMİYETLE SARILMAZSAK VALLAHİ SONUMUZ PERİŞANLIK ALLAHCC İÇİN YAŞAYAN ÖĞRENEN ÖĞRETEN RESULÜNÜN YOLUNDAN GİDEN İLİM BİLİM PEŞİNDEN ALLAHCC İÇİN GİDEN ÇALIŞKAN İNSANLIK ALEMİNE VE MÜSLÜMAN ÜMMETİNE MÜSLÜMAN TÜRKİYEYE YAKIŞAN BİR NESİL YETİŞTİRMELİYİZ ALLAHCC YARDIM EDER İNŞAALLAH.
 • AbdullahAbdullah6 ay önce
  Degerler egitimini iptal ettiren zihniyet, sapkinligin önünü açmak istiyor. Hele ki muftuluk konferans salonunda olmasi, tam bir fiyasko. Yaziklar olsun

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019