Tırnak batmasına kekik suyu ile müdahale edin

Tırnak batması günlük hayatı olumsuz etkileyen bir rahatsızlıktır. Peki doğal yollarla nasıl tedavi edilir? İşte cevabı...

13 Haziran 2018 Çarşamba 17:39
Tırnak batmasına kekik suyu ile müdahale edin

Yanlış tırnak kesme, yanlış ayakkabı seçimi ve kalıtsal nedenler sebebiyle ayak parmaklarında tırnak batması yaşanabiliyor. Kızarıklık ve şişlikle kendini gösteren tırnak batması müdahale edilmediğinde ciddi problemlere neden oluyor.

Günlük hayatı oldukça olumsuz etkileyen bu problemi kekik suyuyla çözmek mümkün! Kaynatılmış suyun içerisine iki yemek kaşığı kekik koyup demleyin, ayağınızı bu suya koyun ve bu uygulamayı günde üç kere tekrarlayın. Kekik iltihap ve enfeksiyonlarla savaşmada bire birdir.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Haziran 2018 Çarşamba 17:39

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Ocak 2019