THY - Yeni Havalimanı Promosyon - Ankara

TİGEM’e içkici müdire atandı

Carrefoursa’da İcra Kurulu Üyeliği yaparken 18 Ağustos’ta Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü’ne atanan Ayşe Ayşin Işıkgece’nin içki masalarında çekilmiş görüntülerine tepki gösteren vatandaşlar, “Pes artık, çiftçimiz bunlara mı emanet” yorumunda bulundular.

16 Eylül 2018 Pazar 12:32
TİGEM’e içkici müdire atandı

HAKKI BİLİR/ İSTANBUL

Türk çiftçisine yön veren bir kurum olan Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü’ne (TİGEM) atanan Ayşe Ayşin Işıkgece’nin içki masalarında çekilmiş görüntüleri tepki çekti. Carrefoursa İcra Kurulu Üyeliği yaparken TİGEM’e atanan Işıkgece’nin fotoğrafları tartışmaları da beraberinde getirdi. TİGEM gibi önemli bir kurumun başındaki ismin içki masalarındaki görüntülerini binlerce takipçisi olan ve herkese açık bir profilden paylaşması da kamuoyunda tepki çekti.

ÇİFTÇİ KİME EMANET!

Çiftçiye yol göstermesi ve örnek olması gereken bir ismin içki kadehleri eşliğinde poz vermesi, “Bu kadar da olmaz” dedirtti. Bir devlet büyüğü imajına yakışmayacak görüntüleri binlerce takipçisi olan sosyal medya hesabında da paylaşan Işıkgece, kendisine güvenen yüzbinlerce çiftçi için de hayal kırıklığı oldu. Çiftçinin emeğinin emanet edildiği Işıkgece’nin üst düzey bir bürokrata yakışmayacak görüntüleri rahatlıkla sosyal medya hesaplarından paylaşması, çiftçilerin ruh dünyasına ne kadar yabancı olduğunu da gözler önüne serdi.

Haber Tarihi: 16 Eylül 2018 Pazar 12:32

YORUM YAZ

 • cemal yıldızcemal yıldız1 ay önce
  yazıklar olsun
 • Hasan Hasan 1 ay önce
  Bunu atayan utanmaz rezillere sormak lazım. Biz fetöcülerle boğuşurken, fırsattan istifade bu sarhoşların ataması yapılıyor. Büyükşehir ve bağlı kurulmuşlarında ak partili dindar Müslümanlar görevden alınıyor ama bu içki masası müdavimleri el üstündü tutuluyor.
 • hakikathakikat1 ay önce
  bizler reise oy verirken müslüman kimliği var diye oy veriyoruz eğer bunları g.müdür yapacaksa bundan sonra gözden geçirmemiz lazım bu işi,,,,ama ben eminim reis bu işe el atacaktır ve bunları g.müdür yapmayacaktır.
 • mert memetmert memet1 ay önce
  fetöcü bit yavruları gidince kalan fetö kalıntılarda kemalist oldudiğer kemalistlerinde biti kanlandı
 • Şeref KazanŞeref Kazan1 ay önce
  Ne var bunda atanan a bakıcağınıza kimin atadığına neden bakmıyorsunuz?
 • AdaletAdalet1 ay önce
  hepimizin gunahi sadece icki icmek olsa..
 • halil45halil451 ay önce
  devlet armutmu topluyor, medyayi takip eden yetkili yokmu neden böyle insani müdüre atiyorlarinanmi kalmadi
 • KAYAKAYA1 ay önce
  Allah belasını versin .. Bizi bi dinsiz bi inancsiz günahkar yöneteceğine aç kalmayı yelerim. işin ehli müslümanlar öldümükide alkolik ler müslümanları yönetiyor.
 • tuğrultuğrul1 ay önce
  İçki aklı yok eder, aklı olmayanda her şeyi eder !
 • antikemalistantikemalist1 ay önce
  Nedendir bilinmez, şu sıra içkicilik ve kamalistlik revaçta!
 • ERSİN KAMİL BEKTAŞERSİN KAMİL BEKTAŞ1 ay önce
  Gönderin kardeşim bunu başka adam mı kalmadı Çifçinin müdürü çifçiliği aşmış yemiş yutmuş çiftçiye hertürlü önder olan kimsedir...Zaten hep bundan kaybetmiyormuyuz. İşini ehline verecen kardeşimmm..Bakanlıklarda da yıllarca aynı hata ..YETER ARTIK SÜNEPELERLE İŞİ YOK MİLLETİN BU MİLLET HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIKTIR..VATAN HAİNİ PEZOLAR HARİÇ.
 • Korkut ŞahinKorkut Şahin1 ay önce
  Bunu kim atıyor gardaşlar.başkanlık sistemine gectik,öyle yağma yok,kimse topu taca atmasın.Aman ha.Fatura nereye kesilir artık biliyoruz ve bekliyoruz.
 • vatandaşvatandaş1 ay önce
  Hem işini iyi yapsın hem de içmeyen birini bulun. Allah başınıza getirdiğiniz adamı iyi seçin diye emrediyor.
 • SinanSinan1 ay önce
  işini iyi yapsın da. ister içsin, ister içmesin. Kime ne?
 • tuzcutuzcu1 ay önce
  Kovun Bu iş bilmezi beni alın Onun yerine.....Ağzıma içki koymam söz....

Günün Karikatürü

14 Kasım 2018