• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Teşhirci Defne Samyeli'nin kızıyla ilgili şok iddia!

Adına "magazin dünyası" denilen lağım çukurunda bir skandal daha patladı. Anadan üryan bir şekilde sokaklarda dolaşan Defne Samyeli'nin kendisine benzettiği kızı Derin Talu ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı.

Yeniakit Publisher
2022-01-24 18:46:00 -
Teşhirci Defne Samyeli'nin kızıyla ilgili şok iddia!

 

Adına "magazin dünyası" denilen lağım çukurunda bir skandal daha patladı. Anadan üryan bir şekilde sokaklarda dolaşan Defne Samyeli'nin kendisine benzettiği kızı Derin Talu ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. Samyeli'nin 18 yaşındaki kızı Derin ile bir mekanda eğlenirken görüntülenen Hakan Sabancı'nın eski sevgilisi Aygün Aydın, "Bugün mide bulandırıcı birçok şey öğrendim. Para uğruna kızlarını zengin ailelere yamamaya çalışan kadınlar, kardeş kardeş gizli kalsından sonra seks partilerinde grup sekslere katılanlar, kandel olmaya hevesli olurken kandelların ulusal pornografik yayınların bir numaralı temsilcisi olduğunu unutanlar, dünyayı seksten ibaret sanan sığırlar ve ailelerinin haberi olmadan bazı arzuların ve Samyeller'in bilmediği çeşitli madde bağımlı çocuklarının partilerinden bir haber olan ayakta uyuyan ve uyutulan kadınlar... İğrenç ve mide bulandırıcısınız" ifadelerini kullanarak akıl almaz ithamlarda bulundu.

 

 

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mehmet

Sizin bu mevzulara bu şekilde girmeniz doğru değil. 

Mico

Yayın grubunuzu samimi bir şekilde takip ediyorum. Sin yıllarda söylemlerini sert ve yoruma dayalı yapmanız temsil ettiğiniz inancımıza kişisel görüşüm his ve iti ci bir tavır takılmasını sağlamakta. Birisi birşeyler diyip te bu gündeme almanız ve ifadeler biçimini doğru bile olsa yakistirmalariniz çok çirkin. Ses ve görsel ayır va ise ve de gerçek kayıt ise bunu uygun bir dile yazabilirsiniz. Ya öyle anlatıldığı gibi değil ise aracı olmak ile kul hakkıni nasıl karşılayacaksınız?
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23