Terör örgütü PKK'dan gençlere skandal çağrı!

PKK terör örgütünün sözde üst düzey yöneticisi Mustafa Karasu, Çocuklarının terör örgütünün elinden kurtarılması için HDP önünde eylem yapan ailelerin provokasyona imza attığını söyleyerek skandal bir çağrıda bulundu.

10 Eylül 2019 Salı 16:28
Terör örgütü PKK'dan gençlere skandal çağrı!

Eli kanlı terör örgütü PKK'nın üst düzey isimlerinden Mustafa Karasu, HDP Diyarbakır İl Binası önünde eylem yapan acılı annelerle ilgili olarak alçakça ifadeler kullandı.

Mustafa Karasu, acı annelerle ilgili olarak skandal sözler söyleyerek, "Meşruiyetini kaybetmiş bir savaş yürütülemez. O bakımdan da kendi kirli ve yok etme savaşına, Kürt düşmanlığına meşruiyet kazandırmak için her yol ve yöntemi deniyor. Bu aileleri de bunun için gönderiyor. Provokasyondur tabi, komplodur. Kayyım direnişi zayıflatmak, geri çekilmesini sağlamak, destek verenleri töhmet altında tutup onların destek vermelerini engellemek için yapılıyor. Çünkü ziyaretler oluyor. Bu açıdan da birçok yol ve yöntem deniyorlar. İşte birkaç tane aileyi oraya göndermişler. Çocuklarımız dağa çıkmış, geri gelsin. Şimdi başka şeyler de uyduruluyor. Bu aileler kendi iradeleriyle orada bulunmuyor" dedi.

Gençlere skandal çağrı

Terörist Karasu, bölgedeki gençlere çağrı yaparak, "Bizim esas olarak çağrımız Kürt gençlerinedir. Bütün şehitlerimizin çağrısı Kürt gençlerinedir. Fransa’dan gençler gelip bu halka sahip çıkacak değil. Ya da dünyanın diğer yerlerinden gençler gelip mi Kürtlere sahip çıkacak? Kürt gençleri kendi halkına sahip çıkacak. Kimden bekleyecekler. Bir halkın koruyucusu, sahiplenicisi o halkın gençleridir. Böyle bir sorumlulukları, görevleri var" ifadelerini kullandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Eylül 2019 Salı 16:28

YORUM YAZ

 • HusamettinHusamettin8 gün önce
  Sende o yurek varsa git once hdpkk milletvekillerinin cocuklarini daga cikar yoksa orda burda bögurme...
 • SOKAĞIN SESİSOKAĞIN SESİ9 gün önce
  ÖNCE HDP VEKİLLERİ, HDP BELEDİYE BAŞKANLARI, HDP İL VE İLÇE BAŞKANLARI ÇOCUKLARINI GÖNDERSİNLER! SONRA FAKİR FUKARA GARİP GURABAYA SIRA GELSİN
 • İs-hakİs-hak9 gün önce
  Ehbe tuvalet suratlı katmerli katil binlerce masum yaşına bakmadan öldürdü nüz cehennemden başka ne kazandınız üçbeş tane ... suratlı katil lağım çukurunda farelerle yaşıyorsunuz ne elde ettiniz Türkiye yi alacağınızımı zannetdiniz zaten sonumuz geldi yemin ediyorum geberdiğiniz gün gelip mezarınıza sı....am  
 • Politik-YorumPolitik-Yorum9 gün önce
  Teröristbaşı, DİYARBAKIRLI ANNELERİN tezini doğruluyor.Kürt gençlerini dağa çağırıyor.Annelerde bunu söylüyor,ÇOCUKLARIMIZI DAĞDAN GERİYE GÖNDERİN,DAĞA ÇAĞIRMAYIN...
 • H.Y.EH.Y.E9 gün önce
  PKK nin dag kadrosundaki bu vicdansizlarin ben birer CIA veya MOSSAD ajani olduklarina iyicene kani oldum.
 • abdullah tanrıkuluabdullah tanrıkulu9 gün önce
  ULAN HINZIR YAHUDİ AJANLARI SİZİ...MÜCADELE ETTİĞİNİZİ SÖYLEDİĞİNİZ BÖLGEDE YAHUDİLERİN ARZ-I MEV'UD, YANİ VADEDİLMİŞ TOPRAKLAR PROJESİ OLDUĞUNUÇOK İYİ BİLİYORSUNUZ. BUNU BİLE BİLE KÜRT GENÇLERİNİ İSRAİLİN GELECEĞİ İÇİN ÖLÜME GÖNDERİYORSUNUZ.
 • SerhatSerhat9 gün önce
  Hdp li vekillerin çocuklarını alın zengin hdp li il başkanlarının çocuklarını alın.....kürtlerden çekin ellerinizi
 • ataata9 gün önce
  türt gençlerini unuttun.... iyi partili gençleri unutma... bi de chp.li gençleri ..
 • BozkurtBozkurt9 gün önce
  Pekiiii Karasu köpeği,sen kürtmüsün,ona cevap ver,amerkan devşirmesi.Emperyalist, satılmış mankurtlar.Amerika erkekse kendi askerlerini getirsin savastirsin,onu bile göremeyecek kadar ,robotlastirilmissiniz.Melunlar, paramparça olup gebertileceksiniz,Ínşallah.
 • Vatan severVatan sever9 gün önce
  Ilk önce yurt disinda lüx icinde yasayan cocuklarinizi getirin daga samimiysen 
 • gülgül9 gün önce
  şerefsiz neye sahip çıkacaklar kürtler ülkelerinde istedikleri şehirde yaşıyor istedikleri okulda okuyor sizin gibi kızlara tecavüz etmiyorlar ne o gençlerin hali pislik içinde dağlarda yaban domuzları gibi hayatları var kardeşi kardeşe kırdırıyorsunuz ermeni ...
 • Vanlı mehmetVanlı mehmet9 gün önce
  Daha çok yalvarırsın seni mezhep şavaşcısı.. kürtler uyandı artık yavuz sultan selimler doguyor senin gibilerin ...
 • Sinan Sinan 9 gün önce
  senin Kürt’le ne alakan var Kürt değilsin sen
 • egeliegeli9 gün önce
  Haygi Kürt gençleri!' Terör baronları Amerikan çıkarları için sizin ölmenizi istiyor!1Binlerce yıllık doğduğunuz topraklara ihanet edin!! Dininizi bırakın!Namusunuzu bırakın!Tarihinizi bırakın!Musanın aradığı vaad edilmiş topraklara(!) İsrail için kanınızı akıtın! Analarınızı bacılarınızı gözü yaşlı bırakın!Dağa çıkmış Kürt kızları namusu için ağlayan annelerinizi bırakın conilere karılık yapın!!!(Terör baronu Mustafa Karasunun söylemek istedikleri)
 • hercaihercai9 gün önce
  Bu subyancidir, kesin!
 • EymanEyman9 gün önce
  Oysa kral çıplak, şapka düştü ve kel göründü. Komünist, İslam düşmanlığınızı kusunca gerçek yüzünüz bellirdi. Müslüman Kürtlerin omuzunda, küfrünüzü büyüttünüz; şimdi uyanma zamanı ve Kürtler kara perdeyi atacak, Allah'ın izni ile sonunuz yakındır! Siz ancak Amerika, Rus ve İsrail'in işçilerisiniz.
 • uyan tcuyan tc9 gün önce
  bunlar hep yahudilerin b.o.p. oyunu hdpkk kapatılmalıdır.
 • Vahap KalyıncuVahap Kalyıncu9 gün önce
  Güneydoğuda pkk etkinliğini kırıp bir referandum yapılmalı öyle yalandan hem devlet deyip oyu gidip pkk ya vermekle bu iş çözülmez.
 • EmekliEmekli9 gün önce
  Su HDP lilerin CHP lilerin milletvekili çocuklarını dağa götürün.garibanin çocuklarından ne istiyorsunuz.
 • HasanHasan9 gün önce
  Hadi kürt gençler hdpkk'lı yöneticilerin çocukları özel okullarda yurt dışında okurken siz ölmek için dağlara,peki ne için kim için? Yasin börü,şehit aytaç kürt değilmiydi?kimi kandırıyorsunuz pkk'nın bu coğrafyada bir geleceği yok...
 • Osman TürkOsman Türk9 gün önce
  Kahpelik buna derler işte.
 • klmklm9 gün önce
  Ey terörist' sen küresel haydut Syonıst in güdümünde ki eşkıyanın kuklasısın.. Bunu artık kürt lerin kahir ekseriyeti iyi biliyor.Ve aynı zamanda lanetli nin arzı mevud yolundaki dolgu malzemesi...
 • AzmiAzmi9 gün önce
  Tamam da niye Kürt gençlerimiz, büyük İsrail davası için ölsünler. Yeri geldiği Zana'n, Onlar zaten devletleri için öldüler, gerekirse gözlerini kırpmadan yine ölürler. Niye büyük İsrail'in taşeronu Ermeni pkk için ölsünler.
 • CemsCems9 gün önce
  Ermeni gençleri çağır sen.Arkadaş şu yönetim kadrosuna hala bir SİHA neden yok edemiyor anlamış değilim.
 • AmedAmed9 gün önce
  PKK YPG Kürt halkı için değil emperyalizmin israilin ve ABD nin çıkarları için var ve çalışıyor.
 • MemoMemo10 gün önce
  Ulan kominist kefere ;senin gibi adı şerefsiz bir mahlukat varmı? Seni iyi tanıyoruz. Sen ve Kılıçdaroğlu aynı soydan geliyorsunuz.turkiyenin bir numaralı dusmanisiniz.sen dağda eşek gibi geberip gideceksin.
 • Muhammed AdalarMuhammed Adalar10 gün önce
  Türkiye cumhuriyeti topraklarında huzurlu ve rahat yaşayacak olan Kürt halkına zalimlik yapan terör örgütü bu ispatlanmış bir kanıttır kim onların yanında ihanet etmek istesinki anca barış düşmanları ister.
 • MEMLEKETİMMEMLEKETİM10 gün önce
  ya bakın şerefsiz karasu nasılda belediyelere sahip çıkıyor ee chp de çıkıyor demekki chp birileri tarafından ele geçirilmiş.atatürk çüyüz diyenleri bile uyutmuşlar.en kötü devlet devletsizlikten iyidir.devlet namusdur anadır babadır.devlet olmazsa bunlarsız kalırız.cumhur ittifakına güveniyor destekliyoruz
 • sinan xsinan x10 gün önce
  yeter artık kürtleri komonüst emellerinize alet ettiniz.kürtler sizin gibi alçaklar için ölemez.
 • ahmetahmet10 gün önce
  hdp nin sesi kandilden geliyor...uste sorun zaten bu...sapik kaatiller körpe cocuklari kullaniyor ve utanmadan ailelere laf soyluyor...kaşarin da otesi haydut terorist ABD/israil/nato komisyoncusu bunlar

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Eylul 2019