Suudi konsolosluğunda hareketlilik! 6 kişi geldi

Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın girdikten sonra bir daha haber alınamadığı Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'na iki sivil araçla 6 kişi geldi.

13 Ekim 2018 Cumartesi 15:14
Suudi konsolosluğunda hareketlilik! 6 kişi geldi

Ortadoğu'nun en etkin gazetecilerinden biri olarak gösterilen Washington Post Yazarı Cemal Kaşıkçı'nın 2 Ekim'de resmi işlemler için Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'na girmesinin ardından kendisinden haber alınamamasıyla ilgili kapsamlı soruşturma devam ediyor.

Polis bariyerleriyle çevrili başkonsolosluk binası önünde çok sayıda yerli ve yabancı gazetecinin bekleyişi sürerken, konsolosluğa sivil plakalı bir otomobille 4 kişi geldi. Araç bu kişileri konsolosluğa bıraktıktan sonra ayrıldı.

Daha sonra başka bir sivil araçla da konsolosluğa 2 kişi geldi.

Bu arada, tatil dolayısıyla konsoloslukta işlem yapılmadığı belirtildi.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Ekim 2018 Cumartesi 15:14

YORUM YAZ

  • uyan tcuyan tc5 ay önce
    adamlar delilleri temizliyor bizimkiler aval aval seyrediyor pes doğrusu dingonun ahırı olduk

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Mart 2019