• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Solak medya operasyona başladı... Dikkat çeken Ümit Özdağ iddiası: Gözü MHP liderliğinde!

Ümit Özdağ’ın İYİ Parti’yi derinden sarsan FETÖ iddiası sonrası solak medya Özdağ’a operasyon çekmeye başladı. Cumhuriyet yazarı Orhan Bursalı, Özdağ’ın gözünün MHP Genel Başkanlığı koltuğunda olduğunu iddia etti.

Yeniakit Publisher
2020-10-22 10:36:00 -
Solak medya operasyona başladı... Dikkat çeken Ümit Özdağ iddiası: Gözü MHP liderliğinde!

İstanbul milletvekili Ümit Özdağ, katıldığı Ahmet Hakan’ın programında İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'nun FETÖ'cü olduğunu açıkladı.

Pimi çekip ortaya atarak partisini derinden sarsan Özdağ’ın gündeme oturan açıklaması sonrası solak medya Meral Akşener yönetimindeki İYİ Parti’yi kurtarmak için Özdağ üzerinde operasyon çekmeye başladı.

Cumhuriyet yazarından Özdağ iddiası

Solak medyada İstanbul milletvekili Ümit Özdağ'ın Devlet Bahçeli sonrası için MHP liderliğine göz diktiği iddia edildi.

Cumhuriyet yazarı Orhan Bursalı, bugünkü köşe yazısında, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'nun 'FETÖ'cü' olduğunu iddia ettiği için partiden ihraç edilebileceği yorumları yapılan Özdağ'ın, MHP liderliğine oynadığını ileri sürdü.

Bursalı "Devlet Bahçeli sonrasına daha şimdiden soyunduğunu görür gibiyim." ifadelerini kullanan Bursalı, Özdağ'ın siyasi çizgisinin ve politikasının MHP ile daha çok örtüştüğünü belirterek "Bir erken liderlik kapışmasının kapısını araladı Ümit Özdağ." diye yazdı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ata

fetö bu ara işsiz.. bi de korona vurdu. adamlar 24 saat millet aleyhine çalışıyor...
 • Yanıtla

Tolga

Mhp nin başına kim gelirse gelsin bahçeli den çok çok iyi olur. Çalanlara soyanlara değnek olmaktan başka bir şey yaptığı yok onun sayesinde kime değnek olduysa Türkiye kaosa sürükleniyor
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23