• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Skandal çağrı! Şovmen Muharrem 'Cumhurbaşkanı' üzerinden prim yapmaya devam ediyor

Konuk olarak katıldığı bir televizyon kanalındaki program sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasının verilmesi üzerine, yaygara kopartarak canlı yayını terk eden CHP'li Muharrem İnce'den skandal bir açıklama daha geldi. Benzer durumda karşılaşanların da tepki göstermesi gerektiğini iddia eden İnce, çağrıda bulundu.

Yeniakit Publisher
2020-05-31 09:45:00 - 2020-05-31 10:13:19

'Haber Global' adlı televizyon kanalında canlı yayındaki konuşmasının kesilerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul'un Fethi programına bağlanılmasına tepki gösterip stüdyoyu terk eden Muharrem İnce'den yeni açıklama geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan üzerinden prim yapma çabalarına devam eden İnce, yandaş Sözcü gazetesine verdiği röportajda skandal bir çağrıda bulundu.

"Bana yapılan şuna benziyor. Seni akşam bize misafirliğe çağırıyorum, sonra da seni bırakıp karşı komşuya gidiyorum. Beni davet ediyorsan, beni bekletip Erdoğan'ı veremezsin." diyen İnce, sözü kesilen ya da bekletilen tüm konukların canlı yayını terk ederek tepkisini dile getirmesi yönünde çağrı yaptı.

Ne olmuştu?

CHP'li Muharrem İnce, Senem Toluay Ilgaz'ın sunduğu "Neden" programının konuğu oldu. Kendisine yöneltilen ilk sorunun hemen ardından sözünün programın sunucusu Senem Toluay Ilgaz'ın sözünü kesip Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul'un Fethi için Ayasofya'daki konuşmasına bağlanacaklarını söylemesi üzerine İnce tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasının bitmesinin ardından stüdyoya dönülmesiyle İnce canlı yayını terk etti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

bidost

bu adam bir de cumhurbaşkanlığına aday oldu. kafaya bak.....
 • Yanıtla

Mikail okuroğlu

Ogluş o ülkenin senin de cumhurbaşkanın ister yanında dur ister gargara yapma sen daha partindeki değerini koruyamıyorsun........!!!!
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı