• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Siz Kur'an-ı Kerim okuyan Ekrem'e bakın! Sezen Aksu'ya utanmaz destek

Seçim sürecinde okuduğu Kur’an-ı Kerim’le dindarların gözünü boyayan CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, şarkıcı bozuntusu Sezen Aksu'nun Hz. Adem ve Hz. Havva'ya yönelik hakaretini savundu.

Yeniakit Publisher
2022-01-18 15:23:00 -
Siz Kur'an-ı Kerim okuyan Ekrem'e bakın! Sezen Aksu'ya utanmaz destek

 yeniakit.com.tr 

"Her şey çok güzel olacak" vaadiyle kandırdığı İstanbulluları yolda kalan İETT'lere ve raydan çıkan tramvaylara mahkum eden CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, ikiyüzlü siyasetine devam ediyor.

Dini siyasete alet etmenin kitabını yazan İmamoğlu, seçim döneminde okuduğu Kur’an-ı Kerim'i pis niyetlerine alet etmişti.

Makyajı akan İmamoğlu, Sezen Aksu'ya sahip çıktı

Seçim sürecinde okuduğu Yasin-i Şerif ile dindarların gözünü boyayan CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun makyajı gün geçtikçe akıyor.

"Şahane Bir Şey Yaşamak" şarkısı nedeniyle aklını kiraya vermemiş herkesin tepkisini çeken şarkıcı bozuntusu Sezen Aksu'nun Hz. Adem ve Hz. Havva'ya yönelik hakaretini savunan İmamoğlu "Sanatçıdır konuşacak, sanatçılar bu ülkenin iç sesidir. Kimse gündem değiştirmek için bu sesleri kısamaz." ifadelerini kullandı.

Seçim döneminde özellikle Süleymancılar ve Yeni Asya’cıların desteğini alan CHP’li Ekrem İmamoğlu'nun hem dindar görünüp hem de din düşmanlarıyla aynı safta yer alması İslam’ı siyasi emelleri uğruna nasıl utanmadan, sıkılmadan kullandığını gözler önüne serdi. 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

AA

YALAN VE MAĞDUR EDEBİYATINDA KİMSE EKREM İMAMOĞLUYLA BAŞ EDEMEZ MÜMKÜN DEĞİL FAZİLET DURAĞI İMAMOĞLUNU DİNLEYİN ANLARSINIZ

ben (hiç)

BU SANATÇI DEĞİLKİ. ŞARKICI
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23