• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Şirin Payzın'a çok sert tepki: Cahil, küstah, saldırgan

Gazeteci Şirin Payazın'ın kurbanlık hayvanlarla ilgili olarak skandal paylaşımına çok sert bir tepki geldi.

Yeniakit Publisher
2019-08-13 02:05:00 -
Şirin Payzın'a çok sert tepki: Cahil, küstah, saldırgan

Antalya'da kesimden kaçan boğa için "Aferin boğa... hayvan kesmek yerine parayı ihtiyacı olan çocukların eğitimine harcamak gibi büyük bir sevap var mı?" ifadelerini kullanan Şirin Payzın'a, Akşam Gazetesi Ankara Temsilcisi Emin Pazarcı çok sert tepki gösterdi. Sözlerine "Cahil, küstah ve saldırgan..." diyerek başlayan Pazarcı, "Sen kimsin de net bir dini emre karşı ortaya alternatif koyuyorsun?" diye sordu...

Antalya'da kesime götürülürken sahibinin elinden kaçarak sahile giden boğa dün gündem olmuştu. Haluk Levent'in sahip çıkmak istediğini açıkladığı boğayla ilgili bir paylaşım da gazeteci Şirin Payzın'dan geldi.

"Afferin boğa... hayvan kesmek yerine parayı ihtiyacı olan çocukların eğitimine harcamak gibi büyük bir sevap var mı?" diyen Payzın'a cevap ise Emin Pazarcı'dan geldi.

Emin Pazarcı, çok sert tepki gösterdiği Payzın'a, "Cahil, küstah ve saldırgan... Şirin Payzın, kesimden kaçan boğaya "aferin" demiş, kurban yerine eğitime harcanacak paranın daha büyük sevap olduğunu yazmış! Sen kimsin de net bir dini emre karşı ortaya alternatif koyuyorsun? Hangi cüretle fakirin etine saldırıyorsun?" sözleri ile seslendi.

Pazarcı kurbanın önemini bugün yaşanan bir olayla anlattı:

"İnsanlıktan çıkmışlar bilmezler... Bugün gazetenin şoförü bir eve kurban eti götürdü. Dönüşte "tam da yerine ulaştı" dedi. Ardından "Hallerini görünce ağlamamak için kendimi zor tuttum" ifadesini kullandı. Kurban ibadeti ile uğraşanlar, işte bu garibanlarla savaşıyorlar!"

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ismail

Bu kariya verilecek tepki soyle olmali! Bre kafir kari, sen kimsin de muslumana akil verip yol gosteriyorsun denmeli! Olur da, ne diyorsunuz bende muslumanim falan derse de, bre cahil kari, o vakit tovbe istigfar et, zira bu vb soylem ve ameller muslumani dinden cikartir denmeli! Bunu da aslinda bizim icten pazarlikli, sozde ulema ozde ise munafik yuvasi diyanet yapmali ama herneyse... la havle vela kuvvete illa billa aliyhil azim. HasbinAllah ve nimel vekil...
 • Yanıtla

Vatandas

Bu yahudi bozmalari akillanmazlar disardakileri biliyoruz ama icimizdekiler dahacok zarar veryor bu memlekete
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı