Sınırdan acı haber: 2 şehit 7 yaralı!

Türkiye-Irak sınırında devam eden terör operasyonunda 2 asker şehit oldu, 7 asker yaralandı.

20 Nisan 2019 Cumartesi 01:04
Sınırdan acı haber: 2 şehit 7 yaralı!

Türkiye-Irak sınırında devam eden terör operasyonunda 2 asker şehit oldu, 7 asker yaralandı.

Ayrıntılar geliyor...

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 20 Nisan 2019 Cumartesi 01:04

YORUM YAZ

  • AbdülkadirAbdülkadir1 ay önce
    Şu sınıra yerleştirilen beton duvarların altına 4 metre derinliğinde hendek kazın ve su veri içinede kontrol edilebilen elektrik akımı yerleştirin.Sınırdan tünel kazarak gelen teröristler elektiriğe çarpılıp kavrulsunlar. Acırsan acınacak hale gelirsin terörle mücadelede acımayacaksın.İşte o kadar. Gelen teröristleri öldür ki abd israil onları bir daha kullanamasın. Aha feto teröristi yaşıyor ve Türkiyenin içinde bağlılarıyla bir sürü dolaplar çeviriyor.Şİmdi bu feto teröristiyle onun altındaki 300 etkili adamını gebertirsen böyle seçim şaibeleri oluşmayacaktı.Yani alçakların anlayacağı dilden konuşmak gerekir. Kur'anda bile azgın mşrikleri nerede bulursan öldürün demiyor mu.Bunlar da o kategoride. Yani hiç bir şeye dokunmayan müşriğe hiç bir şey yapmayacaksın ama azgın iflah olmayan müşriği geberteceksin diyor.Bunu Kur'an diyor.Tabii Kur'an mehcur kaldığı için kimse bunun farkında değil.Bu teröristlerde o azgın iflah olmayan müşrikler gibidirler.Bunu böyle bilin.
  • AlpAlp1 ay önce
    Bu mübarek gece hürmetine yüce RABBİMİZ ŞEHADETLERİNİ KABUL BUYURSUN. GERİDE KALANLARA SABIR VERSİN İNŞALLAH. ŞEHADET EN BÜYÜK MAKAM. NE MUTLU.....
  • AlperAlper1 ay önce
    Şer ittifakına oy verip militanları belediyelere dolduranlar kına yakın.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Mayıs 2019