• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Senai Demirci Fıkıh Doktoru İhsan Şenocak ve Cübbeli Ahmet Hoca'yı hedef aldı!

Müslüman kadınlara yönelik uyarılarından sonra laikçilerin hedefi olan Fıkıh Doktoru İhsan Şenocak'ı linç kampanyasına yazar Senai Demirci de katıldı.

Yeniakit Publisher
2021-07-26 23:53:00 - 2021-07-27 00:53:47
Senai Demirci Fıkıh Doktoru İhsan Şenocak ve Cübbeli Ahmet Hoca'yı hedef aldı!

 Yeniakit.com.tr 

Fıkıh Doktoru İhsan Şenocak'ın, "Allah'ın ayetlerini okumaktan daha onurlu bir vazife ve bu yolda bedel ödemekten daha büyük bir şeref tanımıyorum." ifadelerini alıntılayan Senai Demirci, "Sağa çek, ehliyet ve ruhsatı çıkar hoca! Allah'ın ayetleri diye okuduğun senin ayetlerden anladığın olmasın? Allah'ın ayetini hangi üslupla okunacağı konusunda düşünme bedeli ödedin mi? Yoksa Allah'ın ayetini öfkenin mızrak ucuna asıp onu bunu dövmekte mi kullanıyorsun? Allah'ın ayetlerini kalbine dokundurmak yerine kişisel öfkenin mızrak ucuna mı asıyorsun? Bilmez misin ki Allah'ın ayetlerinin birincisi "insan"dır; insanların kalplerini kırarak, sevinçlerini boğarak ayet ile insanı karşı cephelere koyuyor olmayasın?" dedi.

Çirkin ithamlarda bulundu

"Allah, Allah'ın ayetleriyle Hazreti Musa'ya (as) bile Firavun'u bile incitme yetkisi vermemişken, sen kendini Hz. Musa'dan erdemli, bizleri Firavun'dan şerli mı sayıyorsun?" diyen Demirci, İhsan Şenocak Hoca ile birlikte, çirkin suçlamalarla Cübbeli Ahmet Hoca'yı da hedef aldı: "Elbette ki biliyorum İhsan Şenocak yalnız değildir. Hurafeyi geçim aracı yapmış, saf müslümanların sarığa sakala cübbeye hürmetini devasa kâra dönüştürmekte ustalaşmış, rüya gördüren terlikle, yanmaz kefenle, ereksiyon dualarıyla ünlenmiş din taciri yoldaşın var."

Giyim tarzlarını İslam'a yakıştırdı!

Kadın voleybolcuların giyim tarzını İslam'a yakıştıran Senai Demirci, "Başarılarını şer gördüğün o hanım kızlar da, Allah'ın kulları, sen de ben de. Allah kullarını eksiğiyle kusuruyla kabul ediyor. Sen de ben de Allah'ın sözcüsüymüş gibi konuşmakla yetkili değiliz. Allah'ın kulu olarak konuşabiliriz ancak. Allah'ın kulu... Abdullah!" ifadelerini kullandı.

'Allah'ın ayetlerini yandaşın yapma'

Senai Demirci, Şenocak Hoca'ya yönelik çirkin sözlerine şöyle devam etti: "Cemaat taraftarlığıyla, meşrep taassubuyla, şeyh diye bildiğimize aşırı muhabbetimizle yaptıklarımız ve söylediklerimiz doğru ya da yanlış olabilir. Tercihlerimizde Allah bize kefil değildir. Kavganı kendi söylemlerinle yap, Allah'ın ayetlerini yandaşın yapma, olur mu?"

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Bozok

Cehennemin dibine katılsın.
 • Yanıtla

Adem

Bu kadar tvit attığına göre bununda çok yarası var.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23