• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

'Sarayın trolleri' çağrısı yaparken trollendiler! CHP geceliği 100 bin liralık otel odası için bakın ne dedi!

'Saray' söylemiyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, boğaz manzaralı lüks otel odasında çektiği video ile ilgili konuşan CHP Sözcüsü Faik Öztrak, 'Bomboş işler' ifadesini kullandı.

Yeniakit Publisher
2022-01-31 18:32:00 - 2022-01-31 18:39:05
'Sarayın trolleri' çağrısı yaparken trollendiler! CHP geceliği 100 bin liralık otel odası için bakın ne dedi!

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun boğaz manzaralı geceliği 100 bin TL’lik odadan video çekmesiyle ilgili eleştirilere "Otel Hilton Harbiye. Troller hemen devreye. Yandaş gazeteciler… Bomboş işler… Bu mekanizmayla insanları hapse attırıyorlar, işte sarayın meşgalesi bu." dedi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün paylaştığı videodaki otel odasının gecelik fiyatının KDV hariç 6794 € (102.300 ₺) olmasıyla ilgili tartışmalar sürüyor.
CHP Sözcüsü Faik Öztrak, partisinin gerçekleştirdiği Merkez Yürütme Kurulu toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

100 bin liralık otel odası için 'bomboş işler' dedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı 'saray' söylemiyle hedef alan ve 'mütevazi' görüntüsü oluşturmaya çalışan Kılıçdaroğlu’nun İstanbul’da kaldığı otele ilişkin gündeme gelen iddialar ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'ın bu konuyu 'CHP içi kriz' olarak yorumlamasına ilişkin soruya Öztrak, şu yanıtı verdi:

“O kadar akıl yok ki Genel Başkanımızın videosunun gecesinde aynı sisteme başvuruyorlar. Otel Hilton Harbiye. Troller hemen devreye. Yandaş gazeteciler… Bomboş işler… Bu mekanizmayla insanları hapse attırıyorlar, işte sarayın meşgalesi bu. Genel Başkanımızın anlattığı tam da bu. Hepsi aynı tweeti atmış. Akıl fukarası olmak lazım. Hamza Dağ'a da şunu söyleyeyim. Kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş. Önce pudra şekeri çeken danışmanının fotoğraflarını kimler verdi onu araştırsın. AK Partilinin kontrolündeki troll ordusunun İBB'yi ağızlarına pelesenk etmesini de iyi anlıyoruz. Her şey ortaya çıkıyor. İstanbul’un kaynakları AK Parti’nin siyasetçisine, siyasetine aktarılmış. AK Parti'de siyaset yapanların eğitim masrafları bile karşılanmış. Bu hortumlar kesilince feryat ediyorlar. Hiç merak etmesinler. İBB’ye döşedikleri hortumları nasıl kestiysek, sandık geldikten sonra devletin bütçesinden yandaşların kasasına döşenen hortumları da keseceğiz. Milletin parası millet için harcanacak.”

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

EN EMMEYE NE GÖMMEYE GELİYORSUNUZ

RAHMETLİ ECEVİT RENO ARABAYA BİNİYOR DİYE YILLARCA ALAY ETTİNİZ.ŞİMDİ NE YAPSIN ADAM ?ÇADIRDAN MI YAYIN YAPSIN ?YUH SİZİN VİCDANINIZA OLMAYAN ADALETİNİZE.

Neron11

İBB'de hortumu kesmişler yerine daha sağlam çelik borular döşemişler ,hortumun alasını yapıyorlar ,hiç bir iş yapmadan kaç milyar borç oldu ,millet karla cebelleşirken rakı balık iyiydi, KK millet aç aç edebiyatını geceliği 100 bin liralık odadan yapıyor sonra bunlar boş işlet ,troller şöyle troller böyle ,vah CHP vah.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23