Sapkınlığı korumak CHP'ye kaldı! Valiliği kınadı

Eşcinsel sapkınlığı savunan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen, Ankara Valiliği'nin Türkiye LGBTİ etkinliklerine yönelik yasağını kınadıklarını bildirdi.

10 Ekim 2018 Çarşamba 12:02

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen, Ankara Valiliği'nin Türkiye Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Trans ve İnterseks Birliği'nin (LGBTİ) etkinliklerine yönelik yasağını kınadıklarını bildirdi.

Gökçen, yaptığı yazılı açıklamada, LGBTİ'nin tüm sosyal etkinliklerinin "toplumsal hassasiyetler" gibi muğlak nedenlerle, hukuka aykırı olarak yasaklandığı değerlendirmesinde bulundu. 

Her geçen gün toplumdan dışlanan, eğitim, çalışma, sağlık hatta yaşama hakkından bile mahrum bırakılan LGBTİ'lerin ciddi sorunlarla karşı karşıya olduğunu öne süren Gökçen, LGBTİ'lerin her geçen gün medya ve siyasetçiler tarafından nefret söylemine maruz kaldıklarını iddia etti.

“LGBTİ’ler vardır”

Gökçen, "Ankara Valiliği'nin LGBTİ etkinliklerine yönelik yasağını kınıyoruz. Valiliğin yasağı nefret suçlarına zemin hazırlıyor. Etkinliklerini yasaklasanız da, kabul etseniz de, etmeseniz de, LGBTİ'ler vardır." ifadesini kullandı.

CHP’nin gay aşkı

CHP, toplumun faydasına olan her şeye karşı çıkıyor, dini ve milli değerlerimizle bağdaşmayan ne varsa destek oluyor. Daha önce de LGBTİ’lere destek veren partinin bir vekili, işi şova dökerek polise saldırmıştı.

CHP’li Mahmut Tanal, izinsiz gösteri yapan eşcinsellere destek vermiş, gösteriyi engellemek zorunda kalan polislere meydan okumuş, bir TOMA’nın üzerine çıkarak anormal hareketler sergilemiş, işi tamamen şova dökmüştü.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Ekim 2018 Çarşamba 12:02

YORUM YAZ

  • habibhabib11 ay önce
    bunları temizlemenin bir yolu yokmu
  • itlaf edilmeliitlaf edilmeli11 ay önce
    katledilmesine kosulsuz emir olunan sapiklik= homolar
  • fatoşşşşşşşşşfatoşşşşşşşşş11 ay önce
    kahrolsun pislik yahudiler ısrael vede sömürge piçi abd. tc içindeki hıristiyan bilhassa yahudileri çok sıkı denetleyin. chpkk hıristiyanların kurduğu bilhassa yönetiminde yahudilerin türk isimleri altında yönettikleri partidir. atatürkçülük maskeleridir. Nasıl ki dini ve dini duyguları istismar edenler varsa Atatürkü ve onun fikirlerinide istismar edenler var bu chpkk dır. chpkk bilhassa bu yahudilerin vede hıristiyanlar destekledikleri partidir.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Eylul 2019