• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Salyalı din düşmanlarından skandal karikatür!

İslam düşmanı ahlâksızlarca sosyal medya hesaplarından paylaşılan iğrençlikler büyük tepki çekiyor. Son olarak bir Instagram hesabından yapılan paylaşımda, Müslümanların iğrenç iftiralarla hedef alınması, sosyal medyadaki İslam düşmanlığına erişim engellemesi getirilmesi gerektiğini gösteriyor.

Yeniakit Publisher
2020-02-18 17:13:00 -
Salyalı din düşmanlarından skandal karikatür!

Türkiye'de aktif olarak kullanılam sosyal medya sitelerinde alçakça İslam düşmanlığı yapılıyor.

Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya mecraları ile Ekşi Sözlük gibi ateistlerin cirit atttığı platformlarda, İslam düşmanı kepazelerin imza attığı rezillikler lağım gibi akıyor.

Instagram'dan İslamofobik paylaşımlarda bulunan bir hesabın son rezilliği, İslam düşmanı ateistlerin alçaklıkta sınır tanımadığını bir kez daha gözler önüne serdi.

Müslümanlara en çirkin iftiraların atıldığı mecrada açılan hesaptan paylaşılan bir karikatürde, örtünme emrini yerine getiren bir kadına yönelik aşağılık karalamalar yapıldı.

Allah'a ve İslam'a savaş açan hayasızlarca yönetilen benzer hesaplardan da Müslümanlara yönelik iğrenç saldırılar yapılıyor.

İşte mahlukların en aşağısı olan kepazelerin kustuğu o rezillik:

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

selim

Bu karikatür kötü niyetli olabilir lakin müslümanlar olarak yolsuzluk yapanlar bizden olunca sesimiz çıkmıuor,yesinler diyoruz..Halbuki Allah teala için elimizle,dilimizle en kötü kalbimizle engellememiz gerekiyor..
 • Yanıtla

Settar Delibaş

Ne derlerse desinler biz bildiğimizi okuruz. Kınayanların kınamasına aldırmayız. Sırat-ı Müstakimdeyiz. Gelecek bizim. Güç bizde. Kimse bize kafa tutamaz. Bu kâfirler istemese bile Allah nurunu tamamlayacak. İnananların kazandığı güç bunları çıldırtıyor. Ama havalarını alırlar. O hor görme devirleri bitti. Biat eden eder. Etmeyen def olur gider. Artık bu memleket bizim!
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23