Ronaldo'dan duygulandıran ahde vefa: Aradığı o kadın bulundu!

Bir TV programına katılan Ronaldo, çocukken kendisine yiyecek veren 3 kadını aradığını söylemişti. O 3 kadından biri olan Leca, "Eğer beni yemeğe davet etmek istiyorsa kesinlikle giderim" dedi.

21 Eylül 2019 Cumartesi 22:08
Ronaldo'dan duygulandıran ahde vefa: Aradığı o kadın bulundu!

Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, birkaç gün önce ITV kanalında Piers Morgan'a röportaj vermiş ve geçmişte yaşadığı maddi imkansızlıkları anlatmıştı.

Sporting Lisbon altyapısında oynamak için 11 yaşında tek başına Portekiz'in başkentine taşınan Ronaldo, geçirdiği zor günleri şu sözlerle anlatmıştı: "Geceleri karnımız acıktığında, stadın yanındaki fast food restoranına giderdik. Arka kapıdan kapıyı çalar , hamburger arttı mı diye sorardık. İsimlerinden biri Edna olan 3 kadın inanılmazdı. Bize çok iyilik yaptılar."

Ronaldo ayrıca, zor zamanlarında kendisine yardım eden bu üç iyi kalpli kadını uzun süredir aradığını da söylemişti.

Dailymail'deki haberde o 3 kadından biri olduğunu söyleyen Paula Leca'nın sözleri yayınlandı. Evli ve iki çocuk annesi olan Paula Leca, Renascenca adlı radyo prgramına bağlanarak o dönemlerde hamburgercide çalışan kadınlardan biri olduğunu söyledi.

"Çocuklarım Ronaldo'ya hamburger verdiğime inanamıyor"

Leca, konuyla ilgili "O dönemleri hatırlıyorum. Çocuklar hamburgerciye geliyordu. Bu haftalar boyunca neredeyse her gece oluyordu. İçlerinden biri ve en çekingen olanı sanıyorum Ronaldo'ydu. Şimdi hatırlayınca gülümsüyorum. Çocuklarıma bu olayı çok defa anlattım. Ronaldo'ya hamburger verdiğime inanamıyorlardı. Kocam ise olayı zaten biliyor. Çünkü bazı geceler beni işten almaya geldiğinde bu olaya şahit oluyordu" dedi.

Leca "Uzun yıllar sonra o günleri hatırlaması çok hoş. Onun alçakgönüllülüğünü gösteriyor. Eğer beni bir yemeğe davet etmek istiyorsa kesinlikle giderim. Yapacağım ilk şey teşekkür etmek ve o günleri yâd etmek olur. Edna ile iletişimimizi ise maalesef kaybettik" dedi.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 21 Eylül 2019 Cumartesi 22:08

YORUM YAZ

 • Rüstem ErolRüstem Erol22 gün önce
  Buna adam denirAdam!.. Kur'an der ki; vefalı olun. Al sana vefa. Bizde ise vefa : Semt adı ve bozacı.
 • AviniAvini22 gün önce
  Ah de vefa iyidir insanın vicdanını temizler bu Müslümanlıkdada böyledir diye düşünüyorum ben
 • Milletin iradesi Milletin iradesi 22 gün önce
  hangi milletten olursa olsun, Allah vicdanlı insanları korusun, sayılarını artırsın.
 • Adil kayaAdil kaya22 gün önce
  Benim icin. Dunya yildiz icinde en yildiz Ronaldo çunku onun kalbi yildiz çok alçak gonullu cok se iyorum Allah saglikli uzun ômùrler versin
 • Çok önemli haberÇok önemli haber22 gün önce
  Akit haber yaptığına göre, Ronaldo galiba müslüman olacak.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

13 Ekim 2019