Rıdvan Dilmen'den Ersun Yanal'a gönderme: Madem görüşüldü ve teferruat yoksa bitirseydiniz işi...

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, ismi Fenerbahçe ile anılan teknik direktör Ersun Yanal için dikkat çeken demeçlerde bulundu.

09 Aralık 2018 Pazar 02:25
Rıdvan Dilmen'den Ersun Yanal'a gönderme: Madem görüşüldü ve teferruat yoksa bitirseydiniz işi...

NTV yorumcusu Rıdvan Dilmen, Ersun Yanal'ın açıklamalarını yorumladı.

''Ben Fenerbahçeli Rıdvan olarak...''

Ben Fenerbahçeli Rıdvan olarak, ben teferruat derim. Derim de. Hala daha o formanın verdiği etiketiyle Allah'a şükür ekmek yiyoruz. Tabi ki kendi kabiliyetimizde yorumculuğumuzu sürdürüyoruz ama çocuklarımıza bıraktığımız miras olacak. Ben hiç para konuşmadım. İsmail Kartal, Aykut Kocaman, Oğuz Çetin de konuşmadı. Ersun Yanal şampiyon oldu ve iz bıraktı. Taraftar da sevdi. Diyelim ki Şenol hoca ayrıldı. Beşiktaş, Ersun Yanal'a gitti. Ersun Yanal Beşiktaş'a gitmeyecek miydi? Gidecekti. O yüzden teferruat için yeterli midir değil midir soru işareti.

Fenerbahçe'nin teknik direktör değişikliğine tabi ki ihtiyaç var. Madem görüşüldü ve teferruat yoksa bitirseydiniz işi. Rıdvan 1.5 yıllık kontrat istemez. Gel 1 hafta ihtiyacımız var dese, buradan Kadıköy'e uçar giderim. Eğer perde arkasında 6 aylık, 1.5 yıllık ise o teferruatlık durum değildir.

Bari Pazartesi sabahı rejenerasyon antrenmanını Ersun Yanal yapsın. İş bitmiş. Yarın Fenerbahçe yenilirse küme düşme hattına geriliyor.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 09 Aralık 2018 Pazar 02:25

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    24 Mart 2019