• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Rezaleti görüntülemek isteyen gazetecilere dayak! İşte o saldırı anları

Devletin kurumu olan Kastamonu Şerife Bacı Öğretmenevi'ni adeta kumarhaneye çevirdiği iddia edilen AK Parti Kastamonu milletvekili Hakkı Köylü, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü ve beraberindeki bir grup bürokrat, oyun masasında yakalayan yeniakit.com.tr muhabirlerine saldırdılar.

2020-01-19 23:18:00 - 2020-01-19 23:20:03

 yeniakit.com.tr 

Yeniakit.com.tr muhabirleri kumar için kurulduğu öne sürülen AK Partili milletvekili Hakkı Köylü öncülüğünde bir grup tarafından darp edildi.

Okey masasında basılan vekil gazetecileri darp etti

Yeni Akit muhabirleri Mehmet Özmen ve Taha Emre Özdemir'e ağızları açık bırakan bir ihbar ulaştı. Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü ve beraberindeki bir grup bürokratın kamu kurumu olan Kastamonu Şerife Bacı Öğretmenevi içerinde özel bir bölme yaptırdıkları ve burada kumar oynadıkları iddia edildi. 

Kapıyı açar açmaz saldırıya uğradılar

İddiaları Hakkı Köylü'ye soran muhabirlerimiz cevap alamadıkları için çekim yapmak için Kastamonu Şerife Bacı Öğretmenevi'ne gitti. Gece 23:00'dan sonra içeriye selam vererek giren muhabirlerimiz, daha ne olduklarını anlamadan dakikalarca vahşice dövüldü.

Gazetecilere çullandılar

Darp edilen muhabirlere ağza alınmayan küfür ve hakaretler savurulurken Hakkı Köylü'nün yardım isteyen muhabirlere dayak yemesini seyretmeyip yumruk vurduğu öğrenildi.

Gasp edilen telefondaki görüntüleri sildiler

Muhabirlerin gasp edilen telefonlarındaki görüntüler silinirken Youtube kanalından yapılan canlı yayın nedeniyle görüntüler yayınlandı. Saldırı esnasında bir saldırgan da görüntülere yansıdı.

Darp raporu alan gazeteciler emniyette ifade verdi ve saldırganlardan şikayetçi oldu.

Merak edilen sorular

Hakkı Köylü'nün merak edilen şu soruları cevaplaması bekleniyor: Öğretmenevini kumarhaneye çevirdiniz mi? 22:00'da kapanması gereken bir kamu kurumu lokalinde gece yarısı ne yapıyorsunuz? O özel bölme ne için yapıldı? Kıbrıs'ta kumar borcu iddiaları hakkında bir cevap verecek misiniz?

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Nazım Zengin

Bu olaylar ve af kanunu vb. konular da gösteriyor ki artık AKP bu ülkedeki misyonunu tamamladı. Özal'ın son yıllarına benzer bir aymazlık, bir umursamamazlık var yönetenlerde... Reis uğraşıyor ama bu parti bu davayı artık taşıyamıyor kardeşim!
 • Yanıtla

YORUM

Cesur gazetecilik anlayışınız için tebrikler.AK PARTİ içindeki AKP liler bunlar.Bunların vatana millete hayırlı olmaz.Sağlam temizlik lazım.Hatta cezasız kalmamalı , niye cezasız kalmamalı çünki vatandaşı aldattıkları için.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı