Rezalet Türkiye'ye de sıçradı! Resmen satışta... "İbne"leri tokatlayacaklar!

İsveç menşeli H&M isimli giyim firması, sözde onur haftasını fırsata çevirdi. Söz konusu firma, Türkiye gibi çoğunluğu Müslüman olan bir ülkede eşcinsel ürünleri satışa çıkardı.

09 Haziran 2019 Pazar 14:46
Rezalet Türkiye'ye de sıçradı! Resmen satışta... "İbne"leri tokatlayacaklar!

Eşcinsel sapkınlar, İstanbul'da toplanacak. "İstanbul LGBTİ+ Onur Haftası", resmi Twitter hesabından "27. İstanbul Onur Haftası" etkinliklerinin 24-30 Haziran tarihleri arasında yapılacağını açıkladı. 

Dünya devi, sapkınları tokatlayacak

Dünyanın önde gelen giyim firmalarından H&M, eşcinsellerin sözde onur haftasını fırsata çevirdi. Türkiye'de resmi internet sitesinden eşcinsel ürünleri satışa sunan H&M, yüksek fiyatıyla da dikkat çekti. 

Aynı ürüne gökkuşağı ekleyip pahalıya satıyor

Markanın 39 TL'ye sattığı ürünü, sadece sözde onur haftası için göğsüne gökkuşağı koyarak sattığı uzun kollu versiyonuna 119 TL istediği de gözlerden kaçmadı. Bu durum, kendilerine, "Velev ki ibneyiz!" diyen eşcinseller kast edilerek, "İbneleri tokatlayacaklar" yorumlarına neden oldu. 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 09 Haziran 2019 Pazar 14:46

YORUM YAZ

 • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer3 ay önce
  Bu..eşcinsellik..propagandaları..SİYONİST.alçakların..Ülkemizdeki..Projesidir..
 • AaaaaAaaaa3 ay önce
  Devlet ne yapıyor engellemek için ne bekleniyor
 • Serdar ÇapanoğluSerdar Çapanoğlu3 ay önce
  Bu şirketin sattığı kıyafetleri bir kere yıkadıktan sonra ne kadar düşük kalitede olduğu belli oluyor. Oradan mal alan aptaldır. Çocuklarınızı törelerinize göre değil de neden düşmanlarınıza göre giydirirsiniz? Benim atamın ismi Kemal değil ve hiç bir zaman Kemal olmayacak. Benim atalarım geleneklerini bir kenara atmaz.
 • Alper Alper 3 ay önce
  Türkiye cumhutiyeti zaten türkler rahat rahat ibne olsun diye kurulmadımı? Atatürksüz olamazdınız. Bence gay pride anitkabirde yapılsın. Çoook yerinde ve modern olurdu haydi türk erkekleri çanakkale ruhu ile hristiyanlara ve yahudilere kim en büyük i.ne gösterin....
 • Abdullah MuratAbdullah Murat3 ay önce
  Şu hâlde, siz de insanlardan korkmayın, benden korkun ve âyetlerimi az bir karşılığa değişmeyin. Allah’ın indirdiği ile hükmetmeyenler kâfirlerin ta kendileridir. MAİDE44
 • Hakan Hakan 3 ay önce
  Toplumun bir kısmını aşağılamaya yönelik bu yorumu yapan yazarlar yüzünden hiçbir zaman saygın bir gazete olamayacaksınız . Avukatım ve yarın baroyu harekete geçireceğim . Bunu yöneticilerinize iletin
 • mustafamustafa3 ay önce
  ULAN NE E..Dİ BU ŞAMRELLER BE. GİDEN VURUYOR GELEN VURUYOR. HM DE BOŞ DURMAMIŞ BİRDE BİZ VURALIM ŞUNLARA HEMDE ESASLI VURALIM DEMİŞ.ZATEN BU ARALAR BU KAMYON TEKERLERİ ARASINDAGELEN VURDU DGİDEN VURDU ŞARKISINI ÇOK REVAÇTAYMIŞ.
 • İbrahim akİbrahim ak3 ay önce
  Adamlar resmen i.nelik yapıyor
 • Abdullah MuratAbdullah Murat3 ay önce
  Ne fark ederkitesettürsüz ve sarıksız neye benzediğini islama göre bir araştır
 • HarunHarun3 ay önce
  Yakinda ne oldugunu anlamayip bu t shirtlerle sokaklarda hatta camilerde vatandaslarimizi gorunce sasirmayalim...cahillik diz boyu

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019