• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Resmi Gazete atamaları

Resmi Gazete atama kararları Cumhurbaşkanlığı ve bakanlıklar başta olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan üst düzey genel müdürler, müdürler, amirlerin yanında pek çok birimde görev alan bürokratları ilgilendiriyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile yayınlanan Resmi Gazete atama kararları ile kimin nereye ve hangi göreve atandığı, kimlerin görevden alındığına ilişkin bilgiler yayınlanmakta. İşte Tarım ve Orman Bakanlığı atamaları, Gençlik ve Spor Bakanlığı atamaları, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı atama listesi-Resmi Gazete atama kararları listesi.

Yeniakit Publisher
2020-09-18 09:42:00 -
Resmi Gazete atamaları

Devletin resmi gazetesi olan Resmi Gazete kararları her gün yayınlanmakta. Resmi Gazete kararları herkesi bağlayıcı özelliğe sahiptir. Resmi Gazete kararlarıyla atamalar da gerçekleştirilmekte. Resmi Gazete atama kararlarına ilişkin son atama listesi de yayınlandı. Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle gerçekleştirilen atamalara göre, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Uluslarası İş Gücü Genel Müdürlüğüne, aynı birimde Genel Müdür Yardımcısı olan Sadettin Akyıl atandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Resmi Gazete atamaları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayınlanan atama kararlarına göre, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürü Muhammet Ecel görevden alınırken, bu göreve Eyüp Karahan getirildi. Bakanlık bünyesinden bulunan Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğüne ise Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Mehrali Ecer atandı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı atamaları

Atama kararları kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı Bayburt Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne Adem Köse, Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne Volkan Burak Mumcu, Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne Mücahit Atalay, Gökhan Yavaşer Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü.  Numan Nafiz Şahin, Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne Mustafa Genç, Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne Gürhan Yıldız atandı.

Tarım ve Orman Bakanlığı atamaları

Tarım ve Orman Bakanlığı'na bağlı Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Orman Genel Müdürlüğü Selim Gurbetoğlu, Adana Orman Bölge Müdürlüğü'ne Mahmut Yılmaz, Amasya Orman Bölge Müdürlüğü'ne Halil Oflu, Artvin Orman Bölge Müdürlüğü'ne Sinan Özkaya, Bolu Orman Bölge Müdürlüğüne Şaban Bıyıklı Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü'ne. Enver Demirci, Erhan Çetinkaya, Denizli Orman Bölge Müdürlüğü'ne, Oktay Ayatav, Erzurum Orman Bölge Müdürlüğüne, Refik Ulusoy, Isparta Orman Bölge Müdürlüğü, Mustafa Koç, Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü, Fahri Sönmezoğlu, Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü, Hakan Keskin Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü'ne, Kenan Akduman Mersin Orman Bölge Müdürlüğü'ne , Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü'ne Ziya Polat ve Trabzon'da Orman Bölge Müdürlüğü'ne Emin Yılmaz  atandı.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23