• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Peygamber Efendimiz (SAV)'ın da tavsiye ettiği Hacamat: Anksiyete, çarpıntı, hafıza bozuklukları tedavisi için de uyguluyoruz

Geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamalarına ilişkin açıklamalarda bulunan Dr. Gülsemin Ertürk Çelik, "Hacamat; anksiyete, depresyon, çarpıntılar ve hafıza ile ilgili rahatsızlıklarda oldukça etkili bir yöntemdir." dedi.

Yeniakit Publisher
2019-12-03 19:46:00 -

 Taha Emre ÖZDEMİR  yeniakit.com.tr 

"Hacamat vücut üzerindeki kupanın vakumlanarak uygulanmasıyla yapılan bir tedavi yöntemidir." diyen Dr. Çelik, "Uygulamanın ne zaman ve kimlere yapıldığı çok önemli. Bunun iyi seçilmesi gerekiyor." ifadelerini kullandı.

Hacamatın sadece vücuttan kan almak anlamına gelmediğini belirten Dr. Çelik, şöyle konuştu:

"Kan almanın çok farklı yöntemleri var. Hacamatta uyguladığınız kupanın yeri çok önemli. Mesela bu noktalardan birisi kahil noktası dediğimiz bir nokta ki bu yıllar öncesinden günümüze gelen bir uygulama.

Kahil bölgesi iki kürek kemiği arasında kalan nokta. Bu nokta organlarla olan bağlantısı nedeniyle önemli. arteriyal ve venöz dolaşımı. Bu bölgeye uygulanan tedavi; alerjik durumlarda anksiyetede depresyonda çarpıntılarda ve hafızayla ilgili rahatsızlıklarda oldukça önemli. Basite alınmamalı. Etkin ve etkili bir yöntem."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ÜLKÜ

KENDİ TİCARİ CIKARINIZ ICIN BILE PEYGAMBERIMIZIN ADINI KULLABILIYORSUNUZ. YILLARDIR ANNEANELERIMIZ ZAMANINDA DA KULLANILAN BIR YONTEM BU.SANKI MUCIZEDIR. PEYGAMBER EFENDIMIZ ZAMANINDA HASTANELER,MR CIHAZLARI,BT TOMOGRAFILER,KAN TAHLILLERI MI VARDI? DENEME YANILMA YOLUYLA YAPILMIS VE FAYDASI GORULMUS BIR YONTEM OLABILIR. PEYGAMBER EFENDIMIZ DE FAYDASINI GORDUYSE TAVSIYE ETMISTIR...NEZAMAN O DÖNEMDE..NEZAMAN DEDİGİM GIBI HASTANELERIN CIHAZLARIN,TAHLILLERIN OLMADIGI BIR DONEMDE.
 • Yanıtla

gittikçe salaklaşan nesil

Peygamber sünneti tıbbi operasyon olarak kullanılmaz; namazı bel ağrısına iyi gelsin diye mi kılıyorsun?
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı