Önce bebeğini nehre attı, sonra bara gidip içki içti!

İçki hayat karartmaya devam ediyor. 22 yaşındaki baba, 11 aylık bebeğini Irwell Nehri'ne attı, ardından hiçbir şey olmamış gibi bara gidip içki içerek eğlendi.

12 Eylül 2019 Perşembe 19:52
Önce bebeğini nehre attı, sonra bara gidip içki içti!

İngiltere'nin Manchester eyaletinde 22 yaşındaki baba Zak Bennett-Eko, geçtiğimiz gün bebeğinin annesi ile şiddetli bir tartışma yaşadı.

Bebeğini nehre attı

Bennett-Eko, tartışma sonrası öfkelendi. Ardından 11 aylık bebeğini alan baba, onu canice nehre attı.

Bara gidip içki içti

Baba, olayın ardından da hiçbir şey olmamış gibi yakındaki bir bara gitti ve kendisine içki söyledi.

Bebek hayatını kaybetti

Bebeğin nehirde görülmesi üzerine çok sayıda kişi onu kurtarmaya çalıştı, ancak başarılı olamadı. Küçük bebek, hastanede hayatını kaybetti. Bardaki bir görgü tanığı, bara polislerin gelerek bir bebeğin nehirde boğulduğunu söylediğini, ancak baba Bennett-Eko'nun tepkisiz bir şekilde olanları izlediğini ifade etti.

"Evet hayattayım ama keşke ölseydim diyorum"

Talihsiz bebeğin ölümü sonrası annesi, Facebook'tan bir mesaj attı. Anne mesajında, "Ben bugün bebeğimi kaybettim. Küçük oğlumu seviyordum ve onun için her şeyi yaptım. Acil servise ulaşana kadar çocuğumun öldüğünü bile bilmiyordum. Onunla saatlerce oturduk, tuttuk, öpüştük ve sonra ayrıldım. Çocuğum, dünyam için yas tutmama izin verin. Evet hayattayım ama keşke ölseydim diyorum." dedi.

Cani baba gözaltında

Baba ise olayın ardından cinayet suçlaması ile gözaltına alındı.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Eylül 2019 Perşembe 19:52

YORUM YAZ

  • SeyfullahSeyfullah8 gün önce
    Bu zalim baba evladını Nehire attı Rabbimin izniyle bu yavrunun gideceği yer cennettir günahsızdır yaşasaydı kim bilir ne olacaktı. Şimdi soruyorumMüslüman bir baba evladını sabah namazına kaldırmıyor dinini diyanetini öğretmiyor ise bu babadan daha mı az zalimdir sizce

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019