'Olmasaydı adımız Yorgo olurdu' diyen ve oğlunun adını 'Rafael' koyan Pelin Batu ayağa kalktı

Daha önce çocuğunun ismini Rafael koymasıyla gündeme gelen Pelin Batu ayağa kalktı. 'Olmasaydın adımız Yorgo olurdu' diyen Batu, doğum sırasında kalça kemiği kırıldığı için yürüyemiyordu.

10 Şubat 2019 Pazar 19:43
'Olmasaydı adımız Yorgo olurdu' diyen ve oğlunun adını 'Rafael' koyan Pelin Batu ayağa kalktı

Daha önce Atatürk'ün ruhunu çağırdığını iddia ederek gündeme gelen "Olmasaydı olmazdık"çı Pelin Batu, eşi Macit Bitargil ve oğlu Rafael ile Nişantaşı'nda görüntülendi.

7 ay önce doğum yapan ve doğum sırasında kalça kemiği kırılan Batu'nun, koltuk değnekleriyle yürürken zorlanmadığı görüldü.

"Müsebbibi oğlum Rafael"

Genel durumuyla ilgili konuşan Batu, "Şu miniği doğurdum ve doğum sırasında kalça kemiğim çıktı. Müsebbibi oğlum Rafael yani, onun yüzünden sakatlık geçirdim. Ama zamanla geçiyor. İlk günler daha zordu, şimdi yürüyebiliyorum." dedi.

15 Temmuz'dan beri ortalıkta görünmeyen Pelin Batu CHP'nin etkinliğinde ortaya çıktı

Pelin Batu'dan ihanet gibi sözler: Burası çocuk katili ülkedir

Pelin Batu da cebini doldurup FETÖ'yü sattı

Pelin Batu ajitasyona bağladı! Zırlayarak 'hayır' oyu istedi

Pelin Batu'nun hesabından şaşırtan paylaşım: HDP'ye attığımız her oy bir şehit olarak döndü

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Şubat 2019 Pazar 19:47

YORUM YAZ

 • AtakanAtakan26 gün önce
  Dürüst olalım! Nasıl ki sırf Atatürk düşmanı oldukları için Osmanlıyı ve Padişahları savunanlar var, sırf İslamcılara düşman oldukları için Atatürkçü geçinenler de var ama gerçekte Atatürk umurlarında değildir, hatta Atatürk'ü sevmezler, çünkü bunlar Türk ve Türkiye Cumhuriyeti düşmanıdırlar. Pelin Batu Emperyalist bir yalan olduğu ispatlanığı halde Ermeni soykırım yalanını savunur, terör örgütü PKK'nın partisi HDP'ye oy vermiştir. Oğlunun adına Rafael koyması da doğaldır, türkçe bir ad koymaz, onun için Türkler cahil ve barbar bir millettir. İslamcılara gelince, onlar da çocuklarına öztürkçe adlar vermezler.
 • umutumut8 ay önce
  Atatürkün isminikulaanıp,Atatükün arkasına izlenen bukıçı kırık karı, Eğeer Atatürk seevggisinde samimi oolsaydı,Ataatürrkkearrşı saavaşanlaarın isimllerini koymaz,birisiineMuustafa diiğerrinin KKeemal koyarrdı,bukıçıkırığın Allaahbelasını vermizaten.
 • İlkerİlker8 ay önce
  Daha çok, baban kim olurdu bilemezdin deseydi, daha mantıklı olurmuş... Salak karı.
 • intertiumintertium8 ay önce
  yoo çelşkiyi ve bu çelişkinin kaynağı kirli ve taş kalbi ortaya çıkarıyor şeytan art niyetli detaylarda gizlidir şeytanın düşmanı yüce Allah ın dostu olmaya çalışan kahraman akit helal olsun sana tabi kusursuzluk yalnız yüce Allah a mahsustur...
 • KAMİLKAMİL8 ay önce
  AKİTTTT :Niye bunun gibi onun bunun çocuklarınn REKLAMINI haber yaparsınız? Sizde de bir tuhaflık var bence
 • yusufyusuf8 ay önce
  ya bu akit editörleride ne ayak akardeşim bu pelin denilen kadında kim ogluna ne isim koymuş yok olmasaymış adı yorgo olurmus bıze ne bu tıpler zaten islam düşmanı vatan düşmanı gündeme ne getiriyorsunuz bızı delırtıyorsunuz arkadas kaç paralık insanlar bu hainler
 • Vahap kalyoncuVahap kalyoncu8 ay önce
  Yunandan farkınız neki bunca yıldır.......
 • Necmittin karaNecmittin kara8 ay önce
  Yüce mevlam,daha neler gösterecek ve duyacağız..bu günler bu tiplerin iyi günleri..utanmazlar ama utanacakları günlere göre iyi günleri,,.
 • AydınAydın8 ay önce
  Pelin Batu kim ? Ben tanımıyorum kendisini.
 • mahmut kmahmut k8 ay önce
  Rafa'el; İbranice(Yahudi) kökenli bir isim olup, aynı zamanda Fransızların, Almanların, İspanyolların, İtalyanların ve Portekizlilerin taktığı bir isimdir. 'Olmasaydı adımız Yorgo olurdu' (Yorgo(giorgios) Yunanlıların kullandığı isim). 'Olduğu için ise adımız Yorgo değil artık, adımız; Rafa'el. Yaşasın tam bağımsızlık, yaşasın özgürlük!!! %100 saf ve katıksız Türk, müslüman ismi takıyoruz; Rafa'el.. Rafa'el.. Rafa'el.
 • hercaihercai8 ay önce
  ZATEN HEPSI DOGUSTAN ''YORGO'' IMIS! ATATURKUN ISMINI DE KULLANIYORLAR KEPCE ILE! YUH BE
 • SinanSinan8 ay önce
  Soyadının sonunda gil ve man,men olanları iyi araştırın.ekseriyetle mason ve sabetaycı aileler de olur.hele hele meşhur zengin gazeteci, dışişleri mensupları v.s.
 • mustafamustafa8 ay önce
  DEMEKKİ ATATÜRK OLSADA BAZILARINI YİNE HANS YADA YORGO Sİ......Ş.ÇOCUKLARININ ADIDA RAFAEL OLMUŞ.NEYMİŞ ATATÜRKÜN OLMASI YADA OLMAMASI SİZİ DÜZE......K KİŞİYİ BELİRLEMİYORMUŞ.ADİ ŞEREFSİZ KARI. MADEM BU ÜLKE ÇOCUK KATİLİYDİDE SENİN ÇIKARDIĞIN P....Ç NASIL YAŞIYOR HALA.
 • mehmet önenmehmet önen8 ay önce
  Hem bu milletin ekmegini ye hemde olmadik hakaretleri yap bunlarin elinden herseyi alip paris milano london gibi yerlare sürmek lazim.Ama nerede tam tersine
 • sjssjsksjssjsk8 ay önce
  senden çıkan senin gibi olsun yorgonun çocuğu
 • sukrusukru8 ay önce
  Bir sonrakinin adını papandreu koy emi pelinciim.Aile büyüklerin sana darılırlar yoksa.
 • ........8 ay önce
  bence iyi koymus. fakat yahudi ise ariel falan daha iyi olur. bu ülkede münafiklara türk ve müslüman isimleri yasaklansin. münafizimle mücadele etmeliyiz.
 • Hürriyet, Günaydın, Miiliyet vs..Hürriyet, Günaydın, Miiliyet vs..8 ay önce
  Pelin' in başka güzel pozları yok mu? Onları da koysaydınız!
 • VeliVeli8 ay önce
  Olmasaydı adınız yorgo olurdu diyenlerin geçmişini araştırın ya Yunan ya ermeni dönmesidir
 • HACI HACI 8 ay önce
  Demekki olup olmaması önemli değilmiş. Rafael yada yorgo ne farkı var
 • Ak55Ak558 ay önce
  Ha yorgo ha Rafael sonuç da bir Türk ismi yokbelki sonucd da belki Musevi olabilir
 • İrfanİrfan8 ay önce
  Niye bunun gibi onun bunun çocuklarını haber yaparsınız? Sizdede bir tuhaflık var bence
 • misafirmisafir8 ay önce
  Pelin BATU yahudi mi? Niye bu adı koymuş ki? Ya olmasaydın dediği kişi kızarsa...?

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Ekim 2019