• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

O vekilden Melih Gökçek ile ilgili bomba çıkış! 'Allah razı olsun, dik dik konuşuyor...'

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile ilgili, "Allah’tan bir Melih Gökçek var, Allah sağlık sıhhat versin. Her şeyi söylemelerine rağmen konuşan tek adam. Dik dik konuşuyor aynen benim gibi" dedi.

2020-01-17 22:26:00 -
O vekilden Melih Gökçek ile ilgili bomba çıkış! 'Allah razı olsun, dik dik konuşuyor...'

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Akit TV'de katıldığı Ankara Kulusi adlı programda, Melih Gökçek'ten övgü dolu sözlerle bahsetti. Enginyurt, "Her şeyi söylemelerine rağmen konuşan tek adam. Dik dik konuşuyor aynen benim gibi, Allah razı olsun" dedi.

Akit TV'de katıldığı Ankara Kulusi programına Cumhur İttifakı ortağı MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt katıldı. MHP'li Enginyurt, Gökçek için "Allah’tan bir Melih Gökçek var, Allah sağlık sıhhat versin. Her şeyi söylemelerine rağmen konuşan tek adam. Dik dik konuşuyor aynen benim gibi, Allah razı olsun" dedi.

Cemal Enginyurt'un o açıklamaları şu şekilde:

"Rüşvetler konuşulmaya başlandı. Sağ taraf diyor ki bu işin üstüne gitmeyelim diyor. Solun da işine yarıyor bu. Vurdu öldürücü darbeyi diyorlar. Allah’tan bir Melih Gökçek var, Allah sağlık sıhhat versin. Her şeyi söylemelerine rağmen konuşan tek adam. Dik dik konuşuyor aynen benim gibi, Allah razı olsun. O noktada hiç geri vitesi de yok. Şimdi bunlar susturmak üzere konuşuyorlar. Dolayısıyla, ‘Mart’ın sonu bahar diyenler’ bu ülkeye en büyük zulmü yaptı."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

hoca

Senin gibi değil, hem olmasın. Melih bey hep dik ve edepli durdu. Dik konuşmak onun hakkıdır. Onu hakettiği yerde görmek istiyoruz.
 • Yanıtla

Zafer 61

Değerli Vekikimiz Cemal Enginyurt ve dik durmasını bilen gönüllerin başkanı Melih Gökçek beyefendi den Müslüman Türk Milletinin kanayan yarası haline gelen bir durumu açıkça ifade eden Kaynaşlı Belediye Başkanı saygıdeğer insan BİROL ŞAHİN beyefendiye sahip çıkmalarını istiyoruz...Zira saygıdeğer başkan doğruyu söylemiştir.lakin kimseye inançından ,görünümünden-giyinişinden dolayı hakaret veya ayrımcılık yapmamıştır.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı