• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

Nihat Hatipoğlu, beddua sorusu karşısında kızdı: Kimseye yapmayın! Allah'a bırakın

Koronavirüs pandemisi nedeniyle bu yıl online bağlantı ile izleyenleriyle bir araya gelen Nihat Hatipoğlu, programında aldığı bir soru karşısında kızdı. Babasının sürekli beddua ettiğini ve bunun kabul olup olmayacağını soran izleyiciye cevap veren Hatipoğlu, "Bedduayı kimseye yapmayın. Hak etse bile onu Allah'a bırakın. Baban yanlış yapıyor" ifadelerini kullandı.

Yeniakit Publisher
2021-04-20 19:16:00 -
Nihat Hatipoğlu, beddua sorusu karşısında kızdı: Kimseye yapmayın! Allah'a bırakın

Her yıl ATV ekranlarından Ramazan programı gerçekleştiren Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, bu yıl bir farklılığa giderek izleyenleri ile online bağlantı düzenlemeye başladı. Aldığı birbirinden farklı sorularla sosyal medyanın da sık sık gündemine gelen Hatipoğlu, bu yıl Ramazan'ın en çok konuşulan isimlerinden biri olmaya devam ediyor.

Pandemi nedeniyle seyircisiz yapılan programa Bitlis'ten bağlanan Gönül Aklemiz, sorduğu soru ile Nihat Hatipoğlu'nu kızdırdı. Aklemiz, "Benim babam tüm kardeşlerime beddua ediyor. Alışkanlık haline getirmiş. Bedduası kabul olur mu?" diye sordu.

"Kimseyi beddua etmeyin"

Bunun üzerine Hatipoğlu, "Kardeşleriniz bedduayı hak edecek bir şey yaptı mı? Huzursuzluktan ötürü her önüne beddua ediyorsa ama siz babanıza karşı iyiyseniz o bedduanın bir kıymeti yok. Bir beddua yapıldığında beddua dolaşırmış. Beddua, arıyor arıyor bulamıyor. Çünkü senin kardeşin bedduayı hak etmiyor. Ne olur biliyor musunuz? Beddua geri döner döner döner kim beddua etmişse onu döner bulur. Onun için bedduayı kimseye yapmayın. Hak etse bile onu Allah'a bırakın. Baban yanlış yapıyor." diyerek beddua edenlere öfkelendi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Hurdaci Ali

Anne ederse tutmaz, süt vermisdir o bariyer kurar.  
 • Yanıtla

Istanbul 77

Peki hocam Ramazan Ayı için kanaldan 600 bin Tl almak caizmidir.Asgari ücretin 2800 kusur olduğu bir ülkede.Bir de bunları sorabilsen Akit gazetesi!!!
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23