• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Nafaka mağduru baba ve çocuklar bir bayramı da birbirinden ayrı geçirdi

Türkiye Aile Birliği Sözcüsü İlhan Ergincan, süresiz nafaka mağduriyetinin özellikle babalar ve çocukları derinden yaralamaya devam ettiğine vurgu yaparak, Yeni Akit’e önemli açıklamalarda bulundu.

Yeniakit Publisher
2021-07-21 10:30:00 -
Nafaka mağduru baba ve çocuklar bir bayramı da birbirinden ayrı geçirdi

 Resul Ekrem Şahan  Ankara 

Ergincan, “Çocuklar, bir bayramlık kıyafetlerin heyecanı, bir de babaları ile geçirecekleri bayramın heyecanı ile arefe günlerini uykusuz geçirir. Maalesef, bazı çocuk ve babalar bu bayramda da bu heyecandan mahrum kaldı. Velayeti elinde bulunduran tarafın ihtirasları, çocukları koz olarak kullanması ve ülkemizde yıllardır siyasilerin çözmediği insanlık ayıbı nedeniyle yine babalar ve çocuklar bir bayram daha birbirlerinden uzaktalar. Her yasama yılı, ‘süresiz nafaka ve çocuk haczi adaletsizliğini çözdük, çözüyoruz’ diyerek bizleri oyalayanlar, çocuklarımızın gözyaşlarının sebebidir. Cam kenarından baba yolunu gözleyen gözleri yaşlı çocukların ahı, bu kesimin üzerindedir” dedi.
Yeni Akit Gazetesi

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Kadir erden

Ben evlendim evleneli hep madur oldum adalet bile adaletsizden yana çocuğumu 3 yıldır görmüyorum kaçırıyorlar adresleri çok mahkeme kararı bile erkekte işe yaramıyor ne polise ne savcıya ne hakime derdi mızı anlayamıyor uz kadın hakli da olsa hakli haksız da olsa gena hakli nalet olsun bu adalete eşit değil hep kadından yana ona geldiği zaman kanunlar işliyor erkeğe geldiği zaman işlemiyor insanlar bu yüzden katil oluyor kapısına gitsen suç hiçbirşey yapmasanda her iftirayı atiyorlar paran yoksa erkeklere adalet denen birsey yok tlf bile kapatmış ben ileri görüşlü insanim dayaga karşıda bir insanim 4 senelik evililik hatimda dövmüş bir insan degilim oyunu alilesiyle kuran onlar oynayan onlar her iftirayi atan onlar kazanan onlar kendimi inianin zor zaptediyorum çok madurum ama hiç birsey gelmiyor elimden bu devirde yuva kurmak kadina mukafattir nalet olsun bu eşit olmayan kanunlara bu insanlari allah a hevale etmekden baska erkeklerin çaresi yok
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23