• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

Mustafa Üstündağ hakkında çok konuşulacak sözler: Öldüresiye dövdüler!

Ralli etkinliğinde çıkan kavgaya karışan oyuncu Mustafa Üstündağ hakkında, Bodrum Ralli Koordinatörü Ayça Öztürk çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Öztürk "'Lüks bir araçtan bir araba dolusu adam indi. Kulüp başkanını öldüresiye dövdüler." dedi.

Yeniakit Publisher
2021-04-15 08:14:00 -
Mustafa Üstündağ hakkında çok konuşulacak sözler: Öldüresiye dövdüler!

Birçok başarılı projede rol almış olan ünlü oyuncu Mustafa Üstündağ, Bodrum'da düzenlenen Ralli Kupası'nda arkadaşlarıyla beraber sözlü ve fiziksel kavgaya karışmasının ardından gözaltına alındı. Daha sonra serbest bırakılan Üstündağ hakkında Bodrum Ralli Koordinatörü Ayça Öztürk olay sözler sarf etti. Öztürk, 'Lüks bir araçtan bir araba dolusu adam indi. Kulüp başkanını öldüresiye dövdüler. Göz çukurunda kırıklar oluştu' dedi.

Kurtlar Vadisi Pusu ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi birçok başarılı projede rol alan Mustafa Üstündağ, Bodrum'da düzenlenen Ralli Kupası'nı izlemeye gitti. Yarışmada Üstündağ'ın bir yakınına haksızlık yapıldığı iddiası ile tartışma çıktı.

Sözlü ve fiziksel kavgaya karışan Mustafa Üstündağ ile 6 kişi gözaltına alındı.

Bodrum Ralli Koordinatörü Ayça Öztürk, telefonla bağlandığı bir canlı yayın programında Mustafa Üstündağ hakkında ağızları açık bırakan açıklamalarda bulundu. Öztürk, şunlar söyledi:

'Lüks bir araçtan bir araba dolusu adam indi. Kulüp başkanını öldüresiye dövdüler. Göz çukurunda kırıklar oluştu. Şikayetçi olduk. Darp raporları da elimizde mevcut. Güvenlik görevlilerini de saldırdılar.'

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mümin ekiz

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz
 • Yanıtla

Polat

Kurtlar vadisi, eşkiya dünya.. başarılı proje olarak adlandırıyorsunuz. Ne güzel milleti dış güç paranoyasına inandırıyorlar çünkü. Tam da istenildiği gibi.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23