• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Mustafa Keser'den Bülent Ersoy'a çok sert tepki

Türkücü Mustafa Keser kendisine dava açan Bülent Ersoy'a tepki göstererek, “Ben hakaret etmedim. Kendisi canlı yayında ‘Kürdo’ diyerek milyonlarca kişinin gözü önünde beni küçük düşürmüştür” dedi.

Yeniakit Publisher
2022-06-24 09:56:00 -
Mustafa Keser'den Bülent Ersoy'a çok sert tepki

Geçen yıl yayınlanan “Benzemez Kimse Bize” adlı TV programını beraber sunan Bülent Ersoy ve Mustafa Keser’in birbirlerine açtığı dava, İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görüldü.

Ersoy, “Seni diva değil divan yaparlar” sözü nedeniyle Keser’e 1 liralık manevi tazminat davası açmış, Keser de asıl kendisinin hakarete maruz kaldığını öne sürerek 1 liralık karşı dava açmıştı.

Duruşmaya katılan Keser, Ersoy’u ayrımcılık yapmakla suçladı, “Ben hakaret etmedim. Kendisi canlı yayında ‘Kürdo’ diyerek milyonlarca kişinin gözü önünde beni küçük düşürmüştür” dedi. Mahkeme, Ersoy’un tanıklarının dinlenmesi için duruşmayı erteledi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Metin Şimşek

Kısacası Bülent hanım mustafa bey'e karşı ırkçı bir dil kullanmış Kürdo desede aynı Türko desede aynı ne için böyle ayrıştırıcı bir dil kullanmayı seçmiş pek anlaşılabilir bir üslup değil her şakayı ve espiri mahiyetinde kullanılan her cümleyi insanlar kabul etmek mecburiyetinde değil.!!
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23