• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Mustafa Cengiz'den oyuncusuna tepki: Doğru bulmuyorum

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Ömer Bayram'ın Trabzonspor maçında Pereira'ya yaptığı müdahale ile ilgili, "Ömer Bayram, haklı ya da haksız olsun öyle bir hareket yapmaması gerekir. Reaksiyonunu doğru bulmuyorum" ifadelerini kullandı.

2019-12-03 20:28:00 -
Mustafa Cengiz'den oyuncusuna tepki: Doğru bulmuyorum

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu.

Cengiz, "Öncelikle Trabzon seyircisine, yönetimine, başkanına teşekkür ediyorum, bizi müthiş ağırladılar. Tribünler dostluk içinde hakaret, küfür olmadan destekledi. Şiddetli yağış altında iki takım da ölümüne mücadele etti. Ömer Bayram çok da iyi performans gösteriyor, haklı da olsa, haksız da olsa öyle bir reaksiyon vermemeli. Hakem her türlü kartı verebilir, özgür. Karşı takımın futbolcunun da 5 dakika yerde kalması Ömer'in süper güçleri hakkında bizi düşünmeye zorladı. Arkadaşlar el sıkmaya bile korkuyorlar" dedi.

"En sert mücadeleyi veriyoruz"

Cengiz, "Ben Galatasaray tarihinin en ağır cezasını aldım TFF'den. Bir şeyleri çok söyleyince ağlıyor, yaka mikrofonuna bile konuşuyor deniyor. Sadece konuşmakla olsaydı, Çiçero Sezar olurdu. Sadece konuşmakla olmaz, haklı olmalısınız. Haklı olmak için sizin bakış açınızla karşı tarafın bakış açısının örtüşmesi demek. Karşı tarafın da argümanları vardır. Samimiyet içinde spor yapıyorsanız, empati yaparak karşıyı da düşünmelisiniz. Biz görebileceğiniz en sert mücadeleyi veriyoruz. Sürekli olarak bunu gündeme getirmek, bu mücadelenin değerini ve anlamını yitirir" açıklamasında bulundu.

Falcao açıklaması

Cengiz, "Diyelim ki Falcao'yu sadece Galatasaray istedi, bu da bizim için mutluluk. Falcao inşallah tamamen atlatacak. En az 2 yıl Türk futboluna ve Galatasaray'a hizmet etmek istiyor. En yüksek randımanı vereceğine ve taraftarımızın üzerine kurduğu inanılmaz baskıyı hafifleteceğine inanıyorum. Falcao tutkuya layık olacak" diye konuştu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ekrem

Sen ve senin gibilerin gelmiş geçmiş takımlarin başına geçmiş sözde efsane mefsane başkan bozuntulari yabancılara gariban sırtından kazandiklarinizin paralarını sacmaya devam edin neymiş falo iyilesirmis geçin bunları ülkeyi siz ve sizin gibi ahmaklar batiriyor yazacam çok soru varda neyse görünen oki bu işler kıyamete kadar devam edecek gibi anlayana anlamayana bir bardak su...vesselam
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23