Muharrem İnce: Bu fotoğrafı FETÖ çekti

Ramazan ayında bira içtiği için Müslüman Türkiye'ye yakıştırılamayan, o yüzden sürekli eleştirilen Muharrem İnce, daha önce içtiği şeyin enerji içeceği olduğunu savunmuştu. Şimdiyse o fotoğrafı FETÖ’nün yaydığını söyledi, fotoğrafın ne zaman çekildiğinin tartışmalı olduğunu savundu.

18 Mayıs 2018 Cuma 09:47
Muharrem İnce: Bu fotoğrafı FETÖ çekti

Muharrem İnce sağ kesimden oy toplamak için, CHP'nin cumhurbaşkanı seçildiği günden bu yana gerek namaz, gerekse dua ederken pozlar veriyor, türbeler ziyaret ediyor.

İÇKİ İÇERKEN FOTOĞRAFLANMIŞTI

Ancak, İnce'nin içki içerken çekilen fotoğrafı, bu hareketlerinin samimiyetsizliğini ortaya çıkarır nitelikte. İnce yine bir ramazan ayında bu fotoğrafı ortaya çıktıktan sonra "Enerji içeceği içiyordum." gibi açıklamalar yapmış, kimseyi bu konuda ikna edememişti.

Bugün Sözcü Gazetesi'nden Özlem Gürses'e konuşan CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye yeniden bu fotoğraf soruldu.

"SİZE CEHENNEMLİK DİYORLAR"

"Bira içtiğiniz için size cehennemlik diyorlar."sorusu üzerine İnce, "FETÖ'cülerden elde edilmiş fotoğraf" dedi, "Ne zaman içtiğim tartışmalı" dedi, açıklama yapamadı.

İnce şunları söyledi:

"Hangisinin daha ayıp olduğunu kamuoyu takdir etsin. Ne zaman içtiğim de tartışmalı. FETÖ yöntemleriyle elde edilmiş fotoğrafı da kenara koyuyorum."

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Mayıs 2018 Cuma 09:47

YORUM YAZ

 • greyygreyy8 ay önce
  adam saklamıyor başkalrı gibi her bb.ka fetöcüler bahaneside bulmayıp ironi yapıyor yine başkaları gibi ülke dışında elinde içki kumar da oynamıyor..
 • Sefa ÇETİN Sefa ÇETİN 8 ay önce
  Sen Ramazan ayında sahilde bira için mi onu söyle..Neymiş tartışmalıymış falan ... "ben ramazan da orucumu tutarım içki içmem ,o fotoğraframazan ayında çekilmiş olamaz " diyebiliyor musun? ? Yok... CHP demek tam da bu demek işte. .. Milletten , muslumanliktan, milletin değerlerinden çok uzaktasınız
 • DİRİLİŞDİRİLİŞ8 ay önce
  Kendi Köyündeki insanlarından bile oy alamamış birinden ne bekliyorsunuz....
 • akpartili akpartili 8 ay önce
  .... bizi neden bu kadar ilgilendiriyor?
 • arabiarabi8 ay önce
  Emperyalistlerin köpeği, kulu olmuş hayvan dincilerin ve cemeat kisvesi altında ihanet yuvalarının dokunduğu zemzemi dahi içmektense, şarap içerim daha iyi.
 • haydahayda8 ay önce
  1, 2tl ateşleyin şu dilenciye dilenci muharrem...
 • ALİ KİREÇALİ KİREÇ8 ay önce
  Ramazan ayında içki içmesi bizi ilgilendirmezde aday olunca inançlı insanların oyunu almak için kılık değiştirmesi bizi ilgilendirir
 • sevil dogansevil dogan8 ay önce
  ... adaM 8 liraya bira almış içiyor derdi size düştü...
 • ErsanErsan8 ay önce
  Kardesim nerden biliyorsunuz ramazanda ictigini
 • Aydınlık GelecekAydınlık Gelecek8 ay önce
  o bardağın içindekinin ne olduğunu düşünüyorsunuz , ya da ne olmasını isterdiniz ? Elmalı soda yada enerji içeceği olma ihtimali %99.9 ama kim neyi görmek istiyorsa onu görüyor. Velev ki o sizin olmasını istediğiniz , dilediğiniz şey olsun , içip içmemesinden size ne ya ??? siz ve sizin gibilerin hiç içmediğinimi zannediyorsunuz , komikleşmeyin :))
 • ErcanErcan8 ay önce
  Siz bu dünyada en büyük günah içki içmek mi zannediyorsunuz ki bu fotoğrafı tekrar tekrar yayımlıyorsunuz
 • Metin ŞİRİN Metin ŞİRİN 8 ay önce
  riyakar şimdi dindar oldudine döndü
 • ferhat yıldızferhat yıldız8 ay önce
  Tamam feto çekti de, O Biraları Ramazan ayında kim içine çekti.!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Ocak 2019