Muharrem İnce: Bu fotoğrafı FETÖ çekti

Ramazan ayında bira içtiği için Müslüman Türkiye'ye yakıştırılamayan, o yüzden sürekli eleştirilen Muharrem İnce, daha önce içtiği şeyin enerji içeceği olduğunu savunmuştu. Şimdiyse o fotoğrafı FETÖ’nün yaydığını söyledi, fotoğrafın ne zaman çekildiğinin tartışmalı olduğunu savundu.

18 Mayıs 2018 Cuma 09:47
Muharrem İnce: Bu fotoğrafı FETÖ çekti

Muharrem İnce sağ kesimden oy toplamak için, CHP'nin cumhurbaşkanı seçildiği günden bu yana gerek namaz, gerekse dua ederken pozlar veriyor, türbeler ziyaret ediyor.

İÇKİ İÇERKEN FOTOĞRAFLANMIŞTI

Ancak, İnce'nin içki içerken çekilen fotoğrafı, bu hareketlerinin samimiyetsizliğini ortaya çıkarır nitelikte. İnce yine bir ramazan ayında bu fotoğrafı ortaya çıktıktan sonra "Enerji içeceği içiyordum." gibi açıklamalar yapmış, kimseyi bu konuda ikna edememişti.

Bugün Sözcü Gazetesi'nden Özlem Gürses'e konuşan CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye yeniden bu fotoğraf soruldu.

"SİZE CEHENNEMLİK DİYORLAR"

"Bira içtiğiniz için size cehennemlik diyorlar."sorusu üzerine İnce, "FETÖ'cülerden elde edilmiş fotoğraf" dedi, "Ne zaman içtiğim tartışmalı" dedi, açıklama yapamadı.

İnce şunları söyledi:

"Hangisinin daha ayıp olduğunu kamuoyu takdir etsin. Ne zaman içtiğim de tartışmalı. FETÖ yöntemleriyle elde edilmiş fotoğrafı da kenara koyuyorum."

Haber Tarihi: 18 Mayıs 2018 Cuma 09:47

YORUM YAZ

 • greyygreyy5 gün önce
  adam saklamıyor başkalrı gibi her bb.ka fetöcüler bahaneside bulmayıp ironi yapıyor yine başkaları gibi ülke dışında elinde içki kumar da oynamıyor..
 • ErcanErcan5 gün önce
  Siz bu dünyada en büyük günah içki içmek mi zannediyorsunuz ki bu fotoğrafı tekrar tekrar yayımlıyorsunuz
 • Aydınlık GelecekAydınlık Gelecek5 gün önce
  o bardağın içindekinin ne olduğunu düşünüyorsunuz , ya da ne olmasını isterdiniz ? Elmalı soda yada enerji içeceği olma ihtimali %99.9 ama kim neyi görmek istiyorsa onu görüyor. Velev ki o sizin olmasını istediğiniz , dilediğiniz şey olsun , içip içmemesinden size ne ya ??? siz ve sizin gibilerin hiç içmediğinimi zannediyorsunuz , komikleşmeyin :))
 • ALİ KİREÇALİ KİREÇ5 gün önce
  Ramazan ayında içki içmesi bizi ilgilendirmezde aday olunca inançlı insanların oyunu almak için kılık değiştirmesi bizi ilgilendirir
 • Sefa ÇETİN Sefa ÇETİN 5 gün önce
  Sen Ramazan ayında sahilde bira için mi onu söyle..Neymiş tartışmalıymış falan ... "ben ramazan da orucumu tutarım içki içmem ,o fotoğraframazan ayında çekilmiş olamaz " diyebiliyor musun? ? Yok... CHP demek tam da bu demek işte. .. Milletten , muslumanliktan, milletin değerlerinden çok uzaktasınız
 • akpartili akpartili 5 gün önce
  .... bizi neden bu kadar ilgilendiriyor?
 • ferhat yıldızferhat yıldız5 gün önce
  Tamam feto çekti de, O Biraları Ramazan ayında kim içine çekti.!
 • ErsanErsan5 gün önce
  Kardesim nerden biliyorsunuz ramazanda ictigini
 • haydahayda5 gün önce
  1, 2tl ateşleyin şu dilenciye dilenci muharrem...
 • sevil dogansevil dogan5 gün önce
  ... adaM 8 liraya bira almış içiyor derdi size düştü...
 • arabiarabi5 gün önce
  Emperyalistlerin köpeği, kulu olmuş hayvan dincilerin ve cemeat kisvesi altında ihanet yuvalarının dokunduğu zemzemi dahi içmektense, şarap içerim daha iyi.
 • Metin ŞİRİN Metin ŞİRİN 5 gün önce
  riyakar şimdi dindar oldudine döndü
 • DİRİLİŞDİRİLİŞ5 gün önce
  Kendi Köyündeki insanlarından bile oy alamamış birinden ne bekliyorsunuz....

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü