• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

MİT Başkanı Hakan Fidan'ı tehdit eden MOSSAD Başkanı Cohen ortaya çıktı

Terör devleti İsrail’de yayımlanan yapan Makor Rishon gazetesinde Pazit Rabin adlı bir gazeteci MİT Başkanı Hakan Fidan’la ilgili bir yazı yayınlayarak Hakan Fidan’ı açıkça hedefe koymuştu. Söz konusu yazıyla doğrudan ilişkili olan ve çok fazla görüntü vermeyen MOSSAD Başkanı Yossi Cohen ortaya çıktı.

2020-02-18 14:14:00 - 2020-02-18 14:28:23
MİT Başkanı Hakan Fidan'ı tehdit eden MOSSAD Başkanı Cohen ortaya çıktı

Benyamin Netanyahu’ya yakınlığıyla bilinen gazetede yayınlanan yazıda Hakan Fidan ile Irak’ta ABD operasyonuyla öldürülen İranlı General Kasım Süleymani karşılaştırılıyor, ve Fidan’ın durdurulması gerektiğinin altı çiziliyordu. Bu yazı Türkiye’de de büyük yankı uyandırmış  Anadolu Ajansı haberi abonelerine “Netanyahu’ya yakın gazete, Hakan Fidan’ı hedef gösterdi” başlığıyla servis etmişti. Yazının harareti hala sönmüş değil.

Uganda gezisine katıldı

Hal böyleyken İsrail gizli servisi MOSSAD’ın başında bulunan ve “manken” lakabıyla anılan ve basına çok fazla fotoğrafı sızmayan Yossi Cohen ortaya çıktı. Netanyahu ile yakınlığı bilinen muhtemelen Hakan Fidan ile ilgili yazıyla doğrudan ilişkili olan Cohen kameralardan kaçmayı başaramadı.

Görev süresi bu yıl doluyor

Netanyahu’nun geçtiğimiz hafta Uganda gezisine katılan Yossi Cohen’in  fotoğrafta arkası dönük bir biçimde oturduğu  görülüyor. Gözlük kullanmayı seven Cohen’in gözlüksüz hali dikkat çekiyor. Anlaşılan Cohen Tel-Aviv’in Kuzeyinde bulunan ve Gillat Kavşağı’na bakan manzaralı odasında bu sıralar çok fazla oturmuyor. Oturmaması da gayet normal bu coğrafyada oturanlar hep kaybediyor. Cohen’in görev süresi bu yıl sona eriyor.

(Milli Gazete)

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ziya

Korkak yahudi buna nr seni gücün nede yuların elinde olanların gücü yeter boşa havlama
 • Yanıtla

misafir

sudanda elimizden gitti ..... BAE ler allahsız kitapsızlar 
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı