• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Milli Görüşçülerden açıklama: İmamoğlu’ndan Erdoğan çıkmaz!

Milli Görüş Platform Sözcüsü Necmettin Aydın, yaptığı açıklamada, Ekrem İmamoğlu’ndan yeni bir Erdoğan çıkartılmaya çalışıldığını belirtti. Erdoğan’ın geçmişinin başarılarla dolu olduğu vurgulanan açıklamada “Sayın İmamoğlu’nun Beylikdüzü Belediye başkanlığı ise tam bir fiyaskodur. Tam bir borç, israf ve yağma belediyeciliği örneği sergilemiştir” denildi.

Yeniakit Publisher
2019-05-25 13:49:00 - 2019-05-25 14:15:11
Milli Görüşçülerden açıklama: İmamoğlu’ndan Erdoğan çıkmaz!

 Yeniakit.com.tr 

İstanbul, 23 Haziran’da gerçekleşecek seçimlere hazırlanırken, CHP’nin İP ve HDP destekli adayı Ekrem İmamoğlu’nun mağduriyet algısı oluşturmaya yönelik çabaları ise toplumun pek çok kesiminin tepkisini çekiyor. Bu yöndeki son açıklama ise Milli Görüş Platformundan geldi.

“İstanbul için en büyük felaket!”

Milli Görüş Platformu adına bir bildiri yayınlayan platform sözcüsü ve 20’nci Dönem Zonguldak Milletvekili Necmettin Aydın, açıklamasında “Sayın İmamoğlu’nun başkanlığı İstanbul’un başına gelebilecek en büyük felaket olur” dedi.

CHP’ye yakın medya tarafından “Geleceğin Erdoğan’ı” olarak gösterilmeye çalışılan İmamoğlu algısının yanlışlığının vurgulandığı açıklamada, İmamoğlu’nun kibirli bir karaktere sahip olduğu ifade edildi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Yerli yabancı muhalefetin en büyü arzusu Türkiye’de yeni bir Tayyip Erdoğan çıkarmak. Çünkü Sayın Erdoğan’ nın karizması her türlü olumsuz şartlara rağmen seçimlerden galip çıkıyor.
Bu yeni aktör Sayın Erdoğan gibi İstanbul’dan çıkacak, Karadenizli olacak, camilerde kuran okuyacak, fakir fukarayla ilgilenecek, efelik taslayacak, racon kesecek, yüksek sesle yüksek perdeden konuşacak vs..  Sayın İmamoğlu tam bu özelliklerle yansıtıldı. Hatta Sayın Erdoğan’ı da ziyaret ederek yeni Erdoğan benim demek istedi. Ama aradaki farkları kimse görmek istemedi. 

Öncelikle Erdoğan dava adamıydı gençliğini ve ömrünü adadığı davası vardı. O da İslam’dı. Arkasında da aynı davaya inanmış milyonlar vardı. Sayın İmamoğlu ise, her fikirden, her renkten, her sesten bir potpori görüntüsünde.  Zıtlıkların beraberliğinden sağlam bir lider şahsiyet oluşmaz.

İkinci olarak Sayın Erdoğan’ın İstanbul belediye başkanlığı bir başarı hikayesidir. Tarihinin en kötü dönemini yaşayan İstanbul, susuzluktan, çöp dağlarından, yolsuzluklardan, borç ve israf batağından Sayın Erdoğan sayesinde kurtulmuştur.

Sayın İmamoğlu’nun Beylikdüzü Belediye başkanlığı ise tam bir fiyaskodur. Tam bir borç, israf ve yağma belediyeciliği örneği sergilemiştir.

Sayın İmamoğlu’nun başkanlığı İstanbul’un başına gelebilecek en büyük felaket olur.

Aslında Beylikdüzü’nün asıl kahramanı eski, kurucu belediye başkanı Sayın Orhan Tıraşoğlu’dur. Sonra gelenler hep onun mirasını yağmalamışlardır.

Son olarak sayın İmamoğlu, Ahmet Hakan’la yaptığı programda, yunan gazetesindeki haberi hatırlatan Sayın Tevfik Göksu için ben onu ADAM YERİNE KOYMADIM, onun için haberi tekzip etmedim diyerek içindeki KİBİRİ’ni köpürterek açığa vurmuştur. Kibirli adamdan halk adamı olmaz.

Sonuç olarak Sayın İmamoğlu’nun içinden yeni bir Erdoğan değil kibir çıkmıştır.

Necmettin Aydın 20. Dön. Zong. MV. Milli Görüş Platform Sözcüsü."

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı