Milli Görüşçülerden açıklama: İmamoğlu’ndan Erdoğan çıkmaz!

Milli Görüş Platform Sözcüsü Necmettin Aydın, yaptığı açıklamada, Ekrem İmamoğlu’ndan yeni bir Erdoğan çıkartılmaya çalışıldığını belirtti. Erdoğan’ın geçmişinin başarılarla dolu olduğu vurgulanan açıklamada “Sayın İmamoğlu’nun Beylikdüzü Belediye başkanlığı ise tam bir fiyaskodur. Tam bir borç, israf ve yağma belediyeciliği örneği sergilemiştir” denildi.

25 Mayıs 2019 Cumartesi 13:49
Milli Görüşçülerden açıklama: İmamoğlu’ndan Erdoğan çıkmaz!

 Yeniakit.com.tr 

İstanbul, 23 Haziran’da gerçekleşecek seçimlere hazırlanırken, CHP’nin İP ve HDP destekli adayı Ekrem İmamoğlu’nun mağduriyet algısı oluşturmaya yönelik çabaları ise toplumun pek çok kesiminin tepkisini çekiyor. Bu yöndeki son açıklama ise Milli Görüş Platformundan geldi.

“İstanbul için en büyük felaket!”

Milli Görüş Platformu adına bir bildiri yayınlayan platform sözcüsü ve 20’nci Dönem Zonguldak Milletvekili Necmettin Aydın, açıklamasında “Sayın İmamoğlu’nun başkanlığı İstanbul’un başına gelebilecek en büyük felaket olur” dedi.

CHP’ye yakın medya tarafından “Geleceğin Erdoğan’ı” olarak gösterilmeye çalışılan İmamoğlu algısının yanlışlığının vurgulandığı açıklamada, İmamoğlu’nun kibirli bir karaktere sahip olduğu ifade edildi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Yerli yabancı muhalefetin en büyü arzusu Türkiye’de yeni bir Tayyip Erdoğan çıkarmak. Çünkü Sayın Erdoğan’ nın karizması her türlü olumsuz şartlara rağmen seçimlerden galip çıkıyor.
Bu yeni aktör Sayın Erdoğan gibi İstanbul’dan çıkacak, Karadenizli olacak, camilerde kuran okuyacak, fakir fukarayla ilgilenecek, efelik taslayacak, racon kesecek, yüksek sesle yüksek perdeden konuşacak vs..  Sayın İmamoğlu tam bu özelliklerle yansıtıldı. Hatta Sayın Erdoğan’ı da ziyaret ederek yeni Erdoğan benim demek istedi. Ama aradaki farkları kimse görmek istemedi. 

Öncelikle Erdoğan dava adamıydı gençliğini ve ömrünü adadığı davası vardı. O da İslam’dı. Arkasında da aynı davaya inanmış milyonlar vardı. Sayın İmamoğlu ise, her fikirden, her renkten, her sesten bir potpori görüntüsünde.  Zıtlıkların beraberliğinden sağlam bir lider şahsiyet oluşmaz.

İkinci olarak Sayın Erdoğan’ın İstanbul belediye başkanlığı bir başarı hikayesidir. Tarihinin en kötü dönemini yaşayan İstanbul, susuzluktan, çöp dağlarından, yolsuzluklardan, borç ve israf batağından Sayın Erdoğan sayesinde kurtulmuştur.

Sayın İmamoğlu’nun Beylikdüzü Belediye başkanlığı ise tam bir fiyaskodur. Tam bir borç, israf ve yağma belediyeciliği örneği sergilemiştir.

Sayın İmamoğlu’nun başkanlığı İstanbul’un başına gelebilecek en büyük felaket olur.

Aslında Beylikdüzü’nün asıl kahramanı eski, kurucu belediye başkanı Sayın Orhan Tıraşoğlu’dur. Sonra gelenler hep onun mirasını yağmalamışlardır.

Son olarak sayın İmamoğlu, Ahmet Hakan’la yaptığı programda, yunan gazetesindeki haberi hatırlatan Sayın Tevfik Göksu için ben onu ADAM YERİNE KOYMADIM, onun için haberi tekzip etmedim diyerek içindeki KİBİRİ’ni köpürterek açığa vurmuştur. Kibirli adamdan halk adamı olmaz.

Sonuç olarak Sayın İmamoğlu’nun içinden yeni bir Erdoğan değil kibir çıkmıştır.

Necmettin Aydın 20. Dön. Zong. MV. Milli Görüş Platform Sözcüsü."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Mayıs 2019 Cumartesi 13:49

YORUM YAZ

 • ademadem25 gün önce
  "Sayın Erdoğan’ nın karizması her türlü olumsuz şartlara rağmen seçimlerden galip çıkıyor.Öncelikle Erdoğan dava adamıydı gençliğini ve ömrünü adadığı davası vardı. O da İslam’dı. Arkasında da aynı davaya inanmış milyonlar vardı. Sayın Erdoğan’ın İstanbul belediye başkanlığı bir başarı hikayesidir. Tarihinin en kötü dönemini yaşayan İstanbul, susuzluktan, çöp dağlarından, yolsuzluklardan, borç ve israf batağından Sayın Erdoğan sayesinde kurtulmuştur." şimdiiiii sorarlar adama erdoğan buydu da şimdi ne değişti Milli Görüş Platform Sözcüsü.ne değişti de siz erdoğanı desteklemez hatta acımasızca eleştirisiniz.
 • TurulTurul25 gün önce
  Imamoglunun icinden ancak yunan cikar.
 • salihsalih25 gün önce
  Bence AK Parti nin İmamoğlu çıkmazı çooook daha grift..
 • Yusuf canYusuf can25 gün önce
  Bu adam ne zaman sayın oldu,taraftarları der ayrımı u soyadı İmamoğlu o!unda. Uslu an ölünmüyor,
 • AnkaraliAnkarali25 gün önce
  Cokgüzel tespitagziniza saglik
 • Erdoğan vs Yalanoğlu !Erdoğan vs Yalanoğlu !25 gün önce
  Erdoğan ı bulunduğu yere getiren ve orada devam etmesini isteyen tek güç MİLLETTİN TA KENDİSİDİR.....YALANOĞLUbir projedir. Böyle batı zorlaması projelerin yeri de ya çöplük ve ya Pensilvanyadır.....
 • SedaSeda25 gün önce
  Tebrik ediyorum çok güzel konuşmş dualarımz reisle
 • Mustafa KocaMustafa Koca25 gün önce
  Milli görüş kaldımı adamların gidip islâm düşmanları ile nasıl yanyana olduklarını gördük
 • SerkanSerkan25 gün önce
  Ama yeni bir mustafa kemal ataturk cikar bilir
 • MisafirMisafir25 gün önce
  Görelim Mevlam Neyler Neylerse Güzel Eyler Belediye başkanlığını vermek istemediniz o zaman bizde oni Cumhurbaşkanı yapacağız inşallah .Ekrem İmamoğlu ile Her şey çok güzel olucak sizler seçmeseniz bile göklerden gelen haber var.
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 25 gün önce
  Necmettin Aydın,Çok Doğru Söylemiş.
 • BAL-KES-10BAL-KES-1025 gün önce
  .....ÖYLE BİR TOKAT YİYECEKSİN Kİ20-30.000 DEĞİL 300-400.000 FARK İLE REZİL OLACAKSINIZ , OYLARI ÇALDIĞINIZI TÜM ALEM GÖRECEK.....BU MAZLUM MİLLETİN NAMUSUDURÇALDIĞINIZ OYLAR...."MAZLUMLARIN YÜREKLERİNDEN KOPAN AHI , TEPEDEN İNDİRİR LANETULLAHI"M.A.ERSOY
 • ahmed saidahmed said25 gün önce
  hak haktır kimden gelse de..güzel güzeldir..maşallah..şaahaane olmuş..muazzam meselelere temas adilmiş..ALLAH RAZI OLSUN
 • KeremKerem25 gün önce
  İstediğiniz kadar ..layın bal gibi biliyorsunuz bu çaldıklarınızla kolay kolay kurtulamayacaksınız. Türkiyeye yaptıklaırınız bedelsiz kalmayacak. İleride çocuklarınız sizlerden hain diye bahsettiklerine kafalarını önlerine eğecekk
 • DemirDemir25 gün önce
  Sayın KUTANDAN DOĞAN hocamızdan çıt yok irtifa kaybediyorsunuz hem kendinize hem millete yazık ediyorsunuz HAYDİ SES ver
 • PutsavarPutsavar25 gün önce
  fetöcüler birazdan bu haberin altini yagmalamaya baslar:)
 • Muhafazakar Muhafazakar 25 gün önce
  Adam yalancı neymiş İmamoğlu babası imam bile değilmiş
 • nnnnnn25 gün önce
  cambazüçkaatçı dan beledi başkanı olmaz.
 • munir munir 25 gün önce
  Ne yapip ediyorsunuz bu cenabet patlak gozlu kurbagayi gazeteye basiyorsunuz ya sizede aferimYeter Biktik Bu patlak gozlu Kurbaga kermiti gORMEKTEN
 • paparopaparo25 gün önce
  HALLO TÜRKIYENIN MILLETI TERÖRISTLER ISTILACI ÜLKELRE YUNANOGLUNU DESTEKLIYOR NEDEN ACABA OTUR VE DÜSÜN YOKSA SURIYELILER GIBI CADIRLARDA YATARSIN TÜRKIYEMIZI BÖLMEK ISTIYORLAR SEN CHP YE OY VERIP BUNLARA KATKIDAMI BULUNMAK ISTIYORSUN VATNINI HEVEN MILLETE SORUYORUM VATANINI SEVEN HER KEZ SECIME KATILSIN.
 • Hakan Hakan 25 gün önce
  Yav he he
 • gülgül25 gün önce
  davası islam dan başka olanlara, rabbim zafer vermesin.
 • Yavuz 1517Yavuz 151725 gün önce
  Bukalemun ekrem, LİDERİMİZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'ın tırnağı bile olamaz. Biri, kenar mahalle çocuğu, diğeri ise Dünya lideri RECEP TAYYİP ERDOĞAN. Ulan, beton ekrem dediklerinde hep bir tarafımdan gülesim geliyor. Bukalemun ekrem'den zorla lider çıkarmaya çalışıyorlar. Olmaz kardeşim olmaz. Fazla zorlamayın. Fetö aparatından lider çıkmaz. Çıksa çıksa HAİN çıkar. İSTANBUL, BİNALİ YILDIRIM ile DAHA GÜZEL OLACAK .
 • Zaza ismailZaza ismail25 gün önce
  Eğer türkiyede bir insanı amerika yunanistan israil ve avrupa ülkeleri savunuyorsa o insan babam olsa bir müslüman olarak onun üzerine çizgi çekerim çünkü bu emperyalist ülkeler çıkarına olmasa ekrem imamoğlu gibilerini savunmazlar parlatmazlar gaye erdoğandan kurtulmaktır çünkü erdoğan sayesinde bu ülke bunların hegomonyasından kurtuluyor emperyalislerin dümen suyundan çıkmaya çalışıyor

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Haziran 2019