MHP'den aday adayıydı... Bahçeli kararını verdi!

Milliyetçi Hareket Partisi, 24 Haziran seçimleri öncesi milletvekili aday listesini açıkladı. MHP'den aday adayı olan Faik Öztürk, liste dışında kaldı.

18 Mayıs 2018 Cuma 10:29
MHP'den aday adayıydı... Bahçeli kararını verdi!

Magazin ünlüsü Faik Öztürk, memleketi Elazığ için çalışmak istediğini söylemiş ve MHP'den milletvekili aday adayı olmuştu.

Verdiği bir röportajda MHP lideri Devlet Bahçeli'nin fikirlerine saygı duyduğunu belirten Faik Öztürk, "Genel Başkanım siyaha beyaz desin benim için beyazdır. Halbuki siyah ama öyle bir bağlılığım var." ifadesini kullanmıştı.

LİSTEYE GİREMEDİ

MHP, 24 Haziran seçimleri öncesi milletvekili adaylarını açıkladı. Listede Oktay Vural ve Mehmet Parsak gibi önemli isimlerin yanına aday adaylığı başvurusunda bulunan Faik Öztürk de yer almadı.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Mayıs 2018 Cuma 10:29

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    19 Ocak 2019