MHP Lideri Devlet Bahçeli: MHP bitti diyenler şoka girdi

Ankara'daki Kerkük Sevdalıları toplantısında katılımı öven MHP Lideri Bahçeli, "MHP çöküyor, baraj altına doğru gidiyor diyenler. MHP bitti diyenler şoka girdi" dedi.

10 Ekim 2017 Salı 10:53
MHP Lideri Devlet Bahçeli: MHP bitti diyenler şoka girdi

MHP Genel Başkanı Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu.  Konuşmasında pazar günü Ankara'da yapılan Kerkük Sevdalıları Toplantı'na atıf yapan  Devlet Bahçeli'nin konuşmasının satır başları şöyle: Azla yetinenlere tarihin azgın dalgaları ağır bedeller ödetir. Kaldı ki bu zamana kadar da olan budur. Milliyetçi ülkücü hareketin büyük hedefleri vardır. Utanmadan diyorlardı ya "MHP bitti, MHP eriyor", Yüzsüzce konuşuyorlardı ya "MHP çöküyor, baraj altına doğru gidiyor". Telaşa lüzum yoktur, bunların alayı ağızlarının payını aldılar. Sessizliğe gömüldüler. Açık açık söylüyor, kötü niyet sahiplerine sesleniyorum: Boyun eğenler, işbirlikçiler bizi anlayamaz. Bitti diyenler, öldü zannederler duvara toslarlar. Mağlubiyetin şamarıyla dağlanırlar. Eninde sonunda dedikodularında boğulurlar.

BRÜKSEL'DE AVRUPALI, WASHINGTON'DA ABD'Lİ OLMADIK

Biz Kerkük, Musul, Türkmeneli dedikçe malum çevreler sinir krizi geçiriyorlar. Daha beter olsunlar.Türkmeneli şeref konumuzdur. Talan ve yağmasına izin verilmeyecektir. Türkiye vatanımız, Türkmeneli davamızdır. Brüksel'de Avrupalı, Washington'da Amerika'lı olmadık. Erivan'da Ermeni, Erbil'de Peşmerge hiç olmadık. Türk Milletinin son kalesiyiz. 

Ülkücülere başıbozuk diyen, devlet dışı görev tanımı mı olur diye yazıp çizen güruhu biz iyi tanıyoruz. Ülkücü katilleri yine iş başındalar. Dünya gazetesinde köşe sahibi olan bildik bir akademisyen de bu koroya katılmıştır. Yel değirmenine karşı Don Kişot'luk yapıyorlar. Biz Irak'ın toprak bütünlüğüne saygılıyız diyoruz anlamıyorlar. Bize Kerkük'ü Musul'u konuştuk diye kara çalmaya çalışanlar ne anlatıyorlar. Bunlar güya Atatürkçü, güya tam bağımsızlık savunucusu. Bunlar ki gavura dost, Türk'e düşmanlıkta eşikleri aşan, sınırları zorlayan çürük yumurtalardır. 

Bir zamanlar Lenin'e gönül vermiş, sonra Mao'nun peşine takılmış. ABD'nin kripto elemanları iseler, söylesinler bilelim. Türk düşmanlarına köle olmuşlarsa yardım dilesinler, biz ettik siz etmeyin desinler gereğini yapalım. Ne dediğimizi bal gidi anlıyorlar. Sindiremiyorlar. 

Haber Tarihi: 10 Ekim 2017 Salı 10:53

YORUM YAZ

  • Murat taskinMurat taskin5 ay önce
    Malesf mhpyi bitirdin ilk seçimde %5 alabilirsen büyük başari oda zor

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018