Mehmet Şevket Eygi ne zaman nerede defnedilecek?

Son dakika haberi: Yıllardır yazdığı kitap ve köşe yazılarıyla isminden çokça söz ettiren Bedir Yayınevi sahibi aynı zamanda Milli Gazete Yazarı Mehmet Şevket Eygi vefat etti. Mehmet Şevket Eygi’nin kalp yetmezliğinden hayatını kaybettiği duyruldu. Peki Mehmet Şevket Eygi ne zaman nerede defnedilecek? Mehmet Şevket Eygi kimdir, nereli ve kaç yaşında?

13 Temmuz 2019 Cumartesi 00:52
Mehmet Şevket Eygi ne zaman nerede defnedilecek?

Son dakika haberi: Yıllardır yazdığı kitap ve köşe yazılarıyla isminden çokça söz ettiren Milli Gazete Yazarı Mehmet Şevket Eygi vefat etti. Mehmet Şevket Eygi’nin kalp yetmezliğinden hayatını kaybettiği duyruldu. Peki Mehmet Şevket Eygi ne zaman nerede defnedilecek? Mehmet Şevket Eygi kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Mehmet Şevki Eygi, bir süredir kalp yetmezliği tedavisi gören Mehmet Şevket Eygi'nin hayatını kaybettiği haberi son dakika olarak geldi. Eygi'nin cenazesinin bugün (Cumartesi) ikinci namazını müteakiben Fatih Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından kaldırılacağı öğrenildi.

Mehmet Şevket Eygi eserleri

Gıybet İlleti

İslami Konular

Birkaç Yazı

Namazı Dosdoğru Kılmak

Yahudi Türkler Yahut Sabetaycılar 

Ehl-i Sünnet'i Savunuyorum 

Mehmed Şevket Eygi vefat etti Mehmet Şevket Eygi kimdir

Mehmet Şevket Eygi: 'Sahte bir dindar İslam’ı niçin satar?'

Mehmet Şevket Eygi: Kemalist, içi boşalmış eğitim sistemi ile ödül alma şansınız var

Mehmet Şevket Eygi, Ermenilerin gizli planını deşifre etti!

Mehmet Şevket Eygi uyardı

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Temmuz 2019 Cumartesi 00:52

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    20 Temmuz 2019