Mehmet Demirkol: Fatih Terim'in bunu yapması çok tuhaf

Fenerbahçe - Galatasaray derbisine kısa bir süre kala spor yazarı Demirkol, Galatasaray'ın antrenmanını taraftara açacak olmasına şaşırdığını ifade etti.

14 Mart 2018 Çarşamba 14:26
Mehmet Demirkol: Fatih Terim'in bunu yapması çok tuhaf

Terim'in genelde derbi planlarını sakladığını ifade eden Demirkol, "Fenerbahçe-Galatasaray derbisi bu ülkenin 1 numaralı maçı. Fakat gazeteler bomboş. Acaba Beşiktaş'ın son yıllardaki başarısı, bu iki takımın rekabetini geride mi bıraktı diye düşünüyor insan. Fatih hoca, genelde derbi planını saklar. Bu yüzden Fenerbahçe maçı öncesi basına açık antrenman yapması çok tuhaf" dedi.

"Demek ki kontrol hala Fenerbahçe'deymiş"

Fenerbahçe'yi de değerlendiren Demirkol, "Aykut hocanın 'Biz bu oyunla Avrupa şampiyonu oluruz.' dediği oyun tarzı, her takıma karşı uygulanamaz. Fatih hocanın Kocaman'ın tercihlerine karşı muhakkak cevabı olacaktır. Aykut Kocaman, son açıklamasıyla iki hafta önceki açıklamalarını yalanladı. Demek ki kontrol hala Fenerbahçe'deymiş. Zaten kalan maçları kazanırsan muhtemelen şampiyon olursun." şeklinde konuştu.

"Aziz Yıldırım'ın yerinde olsam Alex'i tribüne kendim davet ederim"

Türkiye'ye gelen Alex'i de değerlendiren Demirkol, "Alex De Souza, Fenerbahçe tarihine adını yazdırmış bir adam. Adamın stadın karşısında heykeli var. Kötü ayrılmış olabilirsin ama ben Aziz Yıldırım'ın yerinde olsam Alex'i tribüne kendim davet ederim. Aziz Yıldırım kulüp içi siyaseti, taraftarı mutlu etmek için Alex'i maç izlemek için davet etmesi kimi kızdırır? Alex, Türkiye'ye neden geldi, neden gelmiyor değil esas olan Alex, Türkiye'den neden gitti" ifadelerini kullandı.

Haber Tarihi: 14 Mart 2018 Çarşamba 14:26

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    12 Aralık 2018