• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Mehmet Barlas'tan bomba "dolar" yazısı! Tarih verdi

Mehmet Barlas, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın şubat ayında Birleşik Arap Emirlikleri'ne yapacağı ziyaretin Türkiye'ye döviz açısından ufuklar açacağını belirterek, "BAE Emiri'nin bundan evvelki ziyaretinde 16 milyar dolar yatırım programıyla gelmesi, şubattaki ziyareti hayal ufkundaki rakamlara bağlıyor" dedi. Barlas, önümüzdeki yılın zenginliklerle ve olumlu açılımlarla geçeceğine kesin gözüyle bakıldığına da dikkat çekti.

Yeniakit Publisher
2022-01-15 10:48:00 -
Mehmet Barlas'tan bomba "dolar" yazısı! Tarih verdi

Mehmet Barlas, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın şubat ayında Birleşik Arap Emirlikleri'ne yapacağı ziyaretin Türkiye'ye döviz açısından ufuklar açacağını belirterek, "BAE Emiri'nin bundan evvelki ziyaretinde 16 milyar dolar yatırım programıyla gelmesi, şubattaki ziyareti hayal ufkundaki rakamlara bağlıyor" dedi. Barlas, önümüzdeki yılın zenginliklerle ve olumlu açılımlarla geçeceğine kesin gözüyle bakıldığına da dikkat çekti. İşte o yazı:

"Piyasa, bilinçaltında şubat ayına kilitlendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Birleşik Arap Emirlikleri'ne yapacağı ziyaret, sanki Türkiye'ye döviz açısından ufuklar açacak.

BAE Emiri'nin bundan evvelki ziyaretinde 16 milyar dolar yatırım programıyla gelmesi, şubattaki ziyareti hayal ufkundaki rakamlara bağlıyor.

Bilmiyorum bu gerçek olur mu?

Aynı beklentilerin Suudi Arabistan için de söz konusu olduğu biliniyor.

Bu ülkelerle ilişkiler bozulduğu zaman akla gelmeyen kötülükler de devreye giriyor.

Mesela, bir kanun kaçağının Birleşik Arap Emirlikleri'ne sığındıktan sonra Türkiye'nin gündemine manevi el bombaları atması, hepimizi şaşırtmıştı.

Aynı şekilde Kaşıkçı cinayetinden sonra Suudi Arabistan veliahtının Türkiye'yi karşısına alan politikalar izlemesi de dikkatleri çekmişti.

(...) Önümüzdeki yılın zenginliklerle ve olumlu açılımlarla geçeceğine kesin gözüyle bakılıyor."

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ercan

Sayın Barlas'ın Varlık Fonundaki hangi şirketlerin kaç paraya BAE'lerine satılacağını dair kesin bir bilgi sahibi olduğu belli.
 • Yanıtla

Alï

Ben söyleyim lojistik,madencilik, şu,vb. Yediğin nane getir/gotur t redyollari önceden aldılar.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23