MASAK'tan ekonomiyle ilgili yalan haber yayanlar için flaş hamle!

MASAK manipülatif haber yapanlarla ilgili inceleme başlattı.

13 Ağustos 2018 Pazartesi 00:48
MASAK'tan ekonomiyle ilgili yalan haber yayanlar için flaş hamle!

Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) ekonomiyle ilgili manipülatif haber yapanlarla ilgili inceleme başlattı.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Ağustos 2018 Pazartesi 00:48

YORUM YAZ

 • SelimSelim7 ay önce
  Yalan haberi bilmem de bu soğanı ve patatesi 7 tl yapanlara ne ceza verdiniz? Bunlar gibi yüzlerce örnek var? 15 yıldır iktardayız diyen hükümet neden şu meyve-sebze fiyatlarını bir türlü düzeltememektedir. Yoksa bundan bir menfaati mi vardır ?Gerekiyorsa devlet elitle köylüden alıp pazar/market kuracaksın ki bu şrefsiz halciler ve stokçular avcunu yalasın. Ama nerdeee öyle hükümet anca milleti sömürün.
 • ali cinali cin7 ay önce
  yağ allah bismillah allahu ekber geliyoruz nerde bu derbeci hainler ekonomimizi bir twitle bitiren alçaklara haddini bildirilem. Milyon dolarlarla 3 kağıt oynayan ları bulup hadlerini bildirileim.
 • BelkayalıBelkayalı7 ay önce
  Vay hainler vay Bunların hepsi şerefsiz. Sayın Cumhurbaşkanımıza bylemi diyorlar. Dolar 7.000 liramı diyorlar.Olursa olsun ne yapalım.
 • yusufyusuf7 ay önce
  bu alçak operasyonda bu haberleri yapan kim varsa donuna kadar bütün malvarlıklarına el koyup doğru trump denilen delinin yanına yollayacaksın ki anlayacak bu hainler.
 • ömer gençömer genç7 ay önce
  Bankalardan hele merkez bankasından dışarı bilgi sızdırması varSA en ağır cezalar verilmeli...
 • AdemAdem7 ay önce
  Hadi bakalım...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Mart 2019