• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Marifetmiş gibi bir de paylaştılar! Skandal dizinin setinden rezalet görüntüler ortaya çıktı

FOX TV’nin gayri meşru yaşam tarzının topluma aşılanmaya çalışıldığı 'Yasak Elma' adlı dizisinde skandalların ardı arkası kesilmiyor. Kur’an-ı Kerim’e yapılan saldırılarla gündeme gelen dizinin setinden de skandal görüntüler gelmeye devam ediyor. Dizide rol alan Nesrin Cevadzade ve Talat Bulut’un koronavirüs tedbirlerinden sosyal mesafe ve maske takma zorunluluğunu hiçe sayarak ‘dans ettiği’ rezil görüntüler tepki çekti.

Yeniakit Publisher
2020-09-28 11:12:00 -
Marifetmiş gibi bir de paylaştılar! Skandal dizinin setinden rezalet görüntüler ortaya çıktı

Yayın akışında toplumun ahlaki yapısını dejenere edecek yapımlara yer veren Yahudi sermayeli FOX televizyonunda yayınlanan dizilerdeki skandallara her gün bir yenisi ekleniyor.

Daha önce ahlak dışı yaşam biçiminin propagandasının yapılması nedeniyle büyük tepki çeken ‘Yasak Elma’ dizisi son dönemde de Kur’an-ı Kerim’e yapılan saygısızlıklarla gündeme geldi.

Skandal dizinin son 2 bölümünde Kur’an bazı sahnelerde obje olarak kullanılmış ve sosyal medyada büyük tepki uyandırmıştı.

Bir sahnede yarı çıplak karakter Kur’an cüzünü eline alarak evirip çevirip yerine bırakmış, başka bir sahnede de cep telefonu Kur’an-ı Kerim’in üzerine bırakılmıştı.

Skandal dizinin seti de aynı!

Ahlaksızlığın kol gezdiği ve kutsal değerlere yapılan saldırılarla da gündeme gelen dizinin setinde de rezalet görüntüler ortaya çıktı.

Dizinin başrol oyuncularından daha önce set ekibinden birini ‘taciz ettiği’ iddiasıyla gündeme Talat Bulut ve Nesrin Cevadzade’nin dans ettiği görüntüler marifetmiş gibi paylaşıldı. Ahlaksız dizinin setinden yansıyan görüntülerde ‘dans’ eden ikilinin koronavirüs tedbirlerinden olan sosyal mesafe ve maske kuralına da uymadıkları görüldü. 

Talat Bulut’un paylaştığı görüntülere bazı sosyal medya kullanıcılarından da tepki geldi. RTÜK'e skandal dizi ile ilgili ne zaman harekete geçeceği soruldu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Rütük ne iş yapar o da insan

onunda nefsi, zaafı var yasak elmaya daldıysa hamile kalacakmı diye merak ediyor onlara yeni iskambil kagıdı göderin, selamı var deyin yasak elmayı seyredenllerin deyın elmayı çok yediniz biraz armut birazda ayva yiyin.
 • Yanıtla

MEHMET

Sayın Editör, Yeni Akit okuyucularını hiç ilgilendirmedğini düşündüğüm bu tür haberleri, hem de müstehcen görüntüleri vererek, neden yayınlıyorsunuz? Bu şekilde konudan haberi olmayan, mesela bu ahlaksız diziyi hiç duymamış olanlar dahi bir bakalım deseler günahlarından bir parça da sizin hissenize düşebilir. Benden söylemesi. (inşallah bu yorumu yayınlarsınız. Malum isim ve email adresimiz doğru olmasına rağmen hiç yayınlanmadı). Saygılarımla. Mehmet.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23