• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

LGBT'li sapkınlar için üstü kapalı teklif! CHP istedi, AK Parti ve MHP reddetti

CHP’lilerin İBB’de 'Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Şube Müdürlüğü' kurulmasına ilişkin teklifi, AK Parti ve MHP’li meclis üyeleri tarafından reddedildi. AK Partililer, “Burada LGBT savunulmaktadır. CHP yönetiminin aile yapımızı parçalamasına izin vermeyiz” diyerek tepki gösterdi.

Yeniakit Publisher
2020-07-01 01:21:00 -
LGBT'li sapkınlar için üstü kapalı teklif! CHP istedi, AK Parti ve MHP reddetti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) CHP grubunun geçtiğimiz aylarda meclis gündemine taşıdığı 'Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Şube Müdürlüğü'nün kurulmasına ilişkin karar, Hukuk-Sosyal Hizmetler, Bağımlılıkla Mücadele ve Rehabilitasyon, Kadın Aile ve Çocuk Komisyonu’na havale edilmişti. Komisyon İBB Mart Ayı 2. Bileşeninde kurulması istenen müdürlükle ilgili kararını açıkladı. Hazırlanan raporda, yeni kurulmak istenen Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Şube Müdürlüğü’nün yönetmeliğinde sayılan görevlerin Kadın ve Aile Hizmetleri Şube Müdürlüğü görev alanında olduğu belirtilerek yeni müdürlük kurulması talebi reddedildi.

Komisyon raporunda müdürlük kurulmasının reddedilmesi üzerine CHP’li meclis üyeleri kadının toplumdan ayrıştırılmaya çalışıldığını iddia etti. Bunun üzerine açıklama yapan AK Partili meclis üyeleri, “Toplumsal cinsiyet eşitliği kadınla ilgili bir kavram değildir. Burada bir şey saklanarak kamuoyunu yanıltmaya çalışıyorlar. Bu müdürlüğün kurulması LGBT’nin savunulmasıdır. İstanbul’da birkaç defa teşebbüs edilip de LGBT’liler tarafından yapılamayan eylemler oldu. Gökkuşağı renklerine bürünülerek birtakım şeyler yapılmak istendi. Şimdi de belediye eliyle bu işler yapılmaya çalışılıyor” diye tepki gösterdi.

'İzin vermeyiz'

CHP’nin kadın haklarının korunmasında samimi olmadığını ifade eden AK Partili üyeler, “Toplumumuz bunu asla kabul etmez. Gelenek ve örfümüzle bağdaşmamaktadır. Toplumumuzdan bunu saklamaya çalışıyorsunuz ancak biz buna müsaade etmeyiz. Taksim’de açılan pankartları biliyoruz. Aileyi yok etme çabalarınızı da çok iyi biliyoruz. Türk aile toplumunu bölme ve parçalamanıza izin vermeyeceğiz” dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

KARADAGLI

SAGLIKLI BIR ERKEYIN DISKI ISTEYI VEYA SAGLIKLI BIR BAYANIN CANI BASKA BIR BAYANI ARZULAMASI NORMALMI??? HAYIR IGRENC BIR SEY YOKMU VAR DUNYA O TARAFA YONLENDIRILIYOR AVRUPA DOLU FULL LGBTH HAKIMI ,DOKTORU,AVUKATI,POLISI ...NORMALLESMIS AVRUPADA BEDEN BENIM NE ISTERSEM YAPARIM MANTIGI HAKIM AVRUPADA
 • Yanıtla

Commentator

İmamoğlu Türkiyeyi eşcinselere gaylara vs... çevirecek kabul ettirecek hatta Cumhurbaşkanlığına oynuyor seyredin şamatayı Türkiyeyi eşcinsel cenneti yapacakmış en büyük projelerinden biri bunun için Eyüp Sultanda şov yapar yetmez Fatihin portresini alır amaç Türkiye eşcinselliğe geçsin
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23