Kriz patlak verdi... İstifa depremi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın başkanlığı döneminde belediye bünyesindeki BELPLAS şirketinin yönetim kurulu üyeliğine getirilen İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Faruk Köylüoğlu, danışman olarak göreve İYİ Parti eski yöneticilerini getirmek istedi. Mansur Yavaş'ın bu duruma itiraz etmesi üzerineyse Köylüoğlu, görevinden istifa etti.

20 Temmuz 2019 Cumartesi 06:34
Kriz patlak verdi... İstifa depremi

Sözcü Gazetesi'nde yer alan habere göre Faruk Köylüoğlu, belediyenin yol çizgilerini üreten ve ilaçlama işlerini yapan BELPLAS şirketinin Yönetim Kurul Başkanı yapılmıştı.

İYİ parti ve CHP'liler arasında kriz büyüyor

Göreve başlayan Faruk Köylüoğlu, seçimlerde Mansur Yavaş için çalışan İYİ Parti eski il yöneticilerinden Nafiz Atak, Nadir Çetinkaya, Evrim Kızıldemir’in de aralarında bulunduğu kişileri danışman olarak görevlendirmek istedi. Bu görevlendirmeyi Mansur Yavaş kabul etmeyince Faruk Köylüoğlu da yönetim kurulu başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Köylüoğlu’nun istifadan vazgeçirmek için çabalar devam ederken göreve alınan kişiler konusunda zaman zaman CHP ve İYİ partililer arasında sorun yaşandığı ve bunun aşılması için parti yöneticilerinin de devreye girdiği öğrenildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 20 Temmuz 2019 Cumartesi 06:41

YORUM YAZ

 • nene hatunnene hatun29 gün önce
  BETER OLUN SÜLÜK GİBİ BİRBİRİNİZİN KANINI EMERSİNİZ ...ÇATLAK TESTİ SU YOLUNDA KIRILIR PARÇA PARÇA OLUN İNŞAALLAH....
 • afrikalıafrikalı1 ay önce
  daha birbirlerini homoko momoko foku foku tam tam yapacağı günler gelecek
 • GhcjGhcj1 ay önce
  Ne bekliyordun ip. Yama olmanın karşılığını mı?
 • ankaralıankaralı1 ay önce
  rant kavgası başladı akbabalar üşüşmeye başladı yesinler birbirlerini ankaralılarda aval aval seyretsin 5 yıl
 • meyyidmeyyid1 ay önce
  onlar işini bilir.ne kadar krizde olsa, kavga bile etseler yinede davalarından vazgeçmezler isterse yumruk yumruğa kavga olsun.amaç küffara hizmet etmek olunca herşeyden vazgeçiyor adamlar.yeterki ak parti gelmesin..
 • sukrusukru1 ay önce
  Sadece gülüyorum,Daha geride PKK var,saadet var,CHP var,Yani doyurulması gereken epey bir yamyam var.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

18 Ağustos 2019