• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Koronavirüsle ilgili bomba iddia! "Elimde belgesi var" deyip duyurdu

Çin'den hızla dünyaya yayılan koronavirüsün insanları korkutmaya yönelik bir oyun olduğunu belirten Dr. Ramazan Kurtoğlu, "Elimde dokümanı, belgesi var" dedi.

Yeniakit Publisher
2020-02-26 12:18:00 -
Koronavirüsle ilgili bomba iddia! "Elimde belgesi var" deyip duyurdu

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs, CNN Türk ekranlarında masaya yatırıldı. Birbirinden önemli konukların ağırlandığı programda Dr. Ramazan Kurtoğlu çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

"Yeni bir dünya düzeni kuruluyor"

Koronavirüsün küresel bir oyun olduğunu belirten Kurtoğlu "Yeni bir dünya düzeni kuruluyor. Bir oyun bu. Amerika'da iki üniversite bu oyun üzerine yıllar önce bir araştırma yapıyorlar. Bu oyunun herhangi bir yerinde herhangi bir noktada virüs veriyorlar. Elimde dokümanı, belgesi var. Sanal dünyada bütün tedbirlere rağmen virüsün yayılmasını önleyemiyorlar. Sonra serverleri kapatarak oyunu yeniden başlatıyorlar" ifadelerini kullandı.

nsanlara korku salıyorlar"

"Bunu yaparken de insanlara korku salıyorlar" diyen Kurtoğlu, "İnsanların dizi titriyor. Halbuki bağışıklık sistemini güçlü tuttuğunuzda bu işin üstesinden gelirsiniz" şeklinde konuştu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

diyarbakırlı

İlginç; Çin, ABD'nin ekonomik anlamda korkulu rüyası ve Çin'in merkezi konumunda yer alan Wuhan'dan virüsün başlangıcı noktası. Ardından İran, ortadoğu'da ABD engelli bir ülke. hastalığın hareket ve başlangıç noktası İran'ın dini ve siyasi merkezi Kum kenti. Ardından paralel aynı özellikli dini ve siyasi merkezli Irak'ta yer alan Necef kenti. Bunlar sizce bir tesadüf olabilir mi.
 • Yanıtla

paramech

Hocama Allah zihin açıklığı versin!
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23