• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Koronavirüse yakalanan kadın yalvararak çağrı yaptı: Lütfen yapmayın

İngiltere'de koronavirüse yakalanan bir kadın, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak insanlara çağrıda bulundu. Genç kadın çağrısında, 'evden çıkmayın' uyarısı yaptı.

Yeniakit Publisher
2020-03-29 23:11:00 - 2020-03-29 23:13:15
Koronavirüse yakalanan kadın yalvararak çağrı yaptı: Lütfen yapmayın

İngiltere'de koronavirüs tedavisi gören bir kadın, çektiği video ile insanlardan stokçuluk yapmayı sonlandırmalarını ve evden ayrılmamaları gerektiği çağrısında bulundu. Genç kadın, toplumdan kendisi gibi insanları anlaması istediğini ifade etti.

İngiltere'de koronavirüs belirtileriyle hastaneye giden ve tedavisi halen süren Delia Colwill, çektiği videoda yaşadıklarını anlattı ve halka uyarılarda bulundu.

Sinir sistemini etkileyen bir omurilik yaralanmasından şikayetçi olduğunu belirten Colwill, videoyu çekme amacının "virüsün neye benzediğini" göstermek olduğunu söyledi. Colwill korkunç baş ağrısı yaşadığını, çok terlediğini ve iştahını kaybettiğini ifade etti.

'Evden ayrılmayın' çağrısı

Koronavirüs tedavisi gören Colwill, halka stokçuluğu sonlandırma ve virüsü kontrol altına almak için evden ayrılmama çağrısı yaptı.

Vatandaşların parasetamol gibi ilaçları stoklamayı sonlandırmaları gerektiğini ve sosyal mesafelendirme kurallarına uymaları gerektiğini vurguladı.

Colwill videoda, "Eğer parasetamol stokluyorsanız lütfen yapmayın. Lütfen daha fazla satın almayı kesin. Benim gibi insanların bir hafta içinde buna ihtiyacı olacak" dedi.

Hükümetin uygulamaya koyduğu kısıtlamaların yerinde olduğunu vurgulayan Colwill, kendisiyle ilgilenen sağlık çalışanlarının da çok ilgili olduklarını dile getirdi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Corono virüs isteyerek yaydilarsa insanligin katilidir

Daha beter virüse yakalansinlar 
 • Yanıtla

Siz söylenip durun

Adamlar planlı ilerliyorlar insanlıkla oyun oynar gibi 
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı